Отново изсипан бетон от бетонобъркачка на пътното платно

Изсипан бетон от бетонобъркачка. Участъка около кръстовището на булевард „Копенхаген“ и локалното платно на Цариградско шосе, свързващи бул. Копенхаген с Цариградско шосе при моста на Метро с посока центъра.

Пътят е осеян с грапавини и представлява опасност от изгубване на контрола върху превозното средство.

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Неизвършено или некачествено метене/снегопочистване на обществени площи

Отново изсипан бетон от бетонобъркачка на пътното платно

Изсипан бетон от бетонобъркачка. Участъка около кръстовището на булевард „Копенхаген“ и локалното платно на Цариградско шосе, свързващи бул. Копенхаген с Цариградско шосе при моста на Метро с посока центъра.

Пътят е осеян с грапавини и представлява опасност от изгубване на контрола върху превозното средство.

Изсипан бетон от бетонобъркачка на пътното платно

Изсипан бетон от бетонобъркачка в лявата част на платното. Участъка от ликалното платно на Цариградско шосе, свързващи бул. Копенхаген с Цариградско шосе при моста на Метро с посока центъра.

Станало е или на 2.02. след 18:30, ило на 3.02. преди 15:30. Пътят е осеян с грапавини и представлява опасност от изгубване на контрола върху превозното средство.

Изсипан бетон в/у пътното платно.

Замърсено е пътното платно с течен  бетон на бул."България" от кръстовището с бул."Петко Ю. Тодоров" до НДК. Същото замърсяване има и по протежение на бул."Евлоги и Христо Георгиеви" до бул."Мадрид". Автомобилите трудно заобикалят замърсяването. Вероятно замърсяването е от строителен обект.

Изсипан бетон върху пътното платно (Сигнал №66316/ СОА17-КЦ01-26954/ 01.11.2017)

Въпросният участък е компроментиран за пореден път от същата фирма. Моля за неговото почистване и предприемане на действия срещу извършителя. Не е нормално огромен пътникопоток всекидневно да страда, заради системен нарушител.

Прилагам снимка.

Изсипан бетон на пътя

Здравейте,

на бул. Андрей. Ляпчев, на сфетофара до новия мост в посока младост1 е изсипан бетон, който ще засъхне и ще пречи на движещите се превозни средоста. 

Изсипан бетон върху тротоара

До оградата на училище с адрес ул. "Владайска" №44 е изсипано  голямо количество бетон. Пречи на пешеходците и моля да бъде почистен. Започна ремонт на тротоара.

Изсипан цимент върху пътното платно

Компроментирана е пътната настилка, което затруднява преминаването на превозни средства. Виновникът е очевиден. Моля предприемете действия по неговото отстраняване и глобяване на виновника.

Разсипан бетон на пътното платно

Бетона е разсипан от бетоновоз на платното при спирката на ХМС посока Младост.

Разлят бетон по пътното платно.

По продължението на бул. "Черни връх" при № 32, 33, 34 е разлят бетон по пътното платно от бетоновоз на фирма "БГ Бетон". Молим за проверка и действия по компетентност!

Изливане на бетон на пътното платно

На посочения адрес има строеж и след приключване на дейности по изливане на бетон улицата е изцапана с кучини от бетона