Огромни дупки на пътното платно пред бл. 33 и бл. 33А

АСФАЛТОВАТА НАСТИЛКА на пътното платно пред бл. 33 и 33А в ж.к. Манастирски ливади (веднага след моста на ул. Тодр Джебаров) е с износен горен слой и са зейнали огромни дупки. Малката улица е основна входна и изходна артерия на жителите на два големи блока 33 и бл. 33А и към два големи подземни гаражи. Повече от 80 автомобила ежедневно влизат и излизат от двата подземни гаража и дупките създават огромни неудобства и материални щети. Тротоара пред бл. 33А също е започнал да се разрушава и напуква. От друга страна блоковете се обитават основно от млади семейства с малки деца и майки с колички ежедневно минават по уличката, което създава сериозени неудобства и усилия. Моля, Столична община да предприеме необходимите действия да ремонтира асфалтовата настилка, за да се предотвратят бъдещи инциденти. Следва да имате предвид, че при по-хубаво време децата минават с колела и тротинетки по разбития участък.

 

 

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Дупки, пропадане или издигане на настилката на пътното платно или тротоара