Паркират върху тротоара, въпреки колчетата

По ул. Родопски извор продължават да паркират върху тротоара, въпреки поставените колчета. От наглите шофьори тротоарът продължава да е неизползваем. Моля, добавете допълнителни колчета, за да не могат да преминават автомобилите.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.