Неправилно паркирали автомобили на тротоара улица „Емил Берсински“.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара улица „Емил Берсински“. На бул."Петко Каравелов", моля да бъдат поставени антипаркиг стълбчета.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара улица „Емил Берсински“.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара улица „Емил Берсински“. На бул."Петко Каравелов", моля да бъдат поставени антипаркиг стълбчета.

Затруднено минаване по ул. "Емил Берсински" в ж.к. "Иван Вазов".

По ул. "Емил Берсински" в ж.к. "Иван Вазов", която е двупосочна и има въведена знакова организация, забраняваща паркирането, спират автомобили, с което преминаването по улицата става изключително затруднено. Моля за решение на проблема!

Неправилно паркирали автомобили на тротоара на улица „114-та“.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара на улица „114-та“ в ж.к. Обеля 2.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара на улица „Никола Генадиев“.

Неправилно паркирали автомобили на тротоара на улица „Никола Генадиев“.

Неправилно паркирали автомобили върху тротоара на улица Солун, Борово

Здравейте, на улица Солун между блокове 229 и 230 има неправилно паркирали коли по тротоара. Това е силно изразено във вечерните часове и в почивни дни. Прилагам снимки с молба да се поставят колчета, защото пречат на пешеходците.

Неправилно паркирали автомобили върху тротоара на улица Солун, Борово

Здравейте господа, на улица Солун в Борово, в участъка между блок 229 и 230 е невъзможно да се ползва тротоара от пешеходци. Причината е паркирани автомобили. Служителите на център за градска мобилност не могат постоянно да контролират паркиралите автомобили и всеки спира както му падне. Особено вечер и сутрин рано няма свободно място. Майки с колички е невъзможно да ползва тротоара и бутат децата по пътното платно. Мястото отдавна не е тротоар, а паркинг, даже плочките са напукани от тежките джипове. Глобата от КАТ е 20 лв и определено не върши работа. С мнение да монтирате колчета, циментови саксии или нещо друго за да може да се ползва тротоара от пешеходци. Прилагам нови снимки.

Неправилно паркирали автомобили върху тротоара на улица Солун, Борово

Здравейте господа, на улица Солун в Борово, в участъка между блок 229 и 230 е невъзможно да се ползва тротоара от пешеходци. Причината е паркирани автомобили. Служителите на център за градска мобилност не могат постоянно да контролират паркиралите автомобили и всеки спира както му падне. Особено вечер и сутрин рано няма свободно място. Майки с колички е невъзможно да ползва тротоара и бутат децата по пътното платно. Мястото отдавна не е тротоар, а паркинг, даже плочките са напукани от тежките джипове. Глобата от КАТ е 20 лв и определено не върши работа. С мнение да монтирате колчета, циментови саксии или нещо друго за да може да се ползва тротоара от пешеходци. Прилагам нови снимки.

Неправилно паркирали автомобили по тротоара (от дясната страна) по посока на движение и по този начин се възпрепятства преминаването по тротоара!

Неправилно паркирали автомобили автомобили по тротоара (от лявата страна по посока на движение),нарушаващи чл.28,ал.7 от Наредбата за организацията на движението на Столична община!

Неправилно паркирали автомобили на тротоара

На ул.  „проф. Архитект Храбър Попов“, пред бл. 55, вх. Г има постоянно спрели автомобили на тротоара, което затруднява движението на пешеходците.