Счупени съоръжения на площадката "Замъкът на крал Артур"

От лятото на 2018 година има счупени съоръжения на площадката. Тролеят, който децата много обичат, както и въртележката. Планира ли се тяхното подновяване или ще остане така?

Публикувано в категория Детски площадки - Повредени, счупени или липсващи съоръжения на детски площадки

Счупени съоръжения на площадката "Замъкът на крал Артур"

От лятото на 2018 година има счупени съоръжения на площадката. Тролеят, който децата много обичат, както и въртележката. Планира ли се тяхното подновяване или ще остане така?

Детска площадка "Замъкът на крал Артур" се нуждае от ремонт

Подателят на сигнала информира, че детската прощадка "Замъкът на крал Артур", която се намира в парка зад музей "Земята и хората" има нужда от ремонт.

Седалката на въжения тролей липсва, поради което съоръжението е неизползваемо и опасно. Освен това дървената конструкция, на която се държи детския атракцион е нестабилна и се клати.

Гражданинът моли да бъде направена оценка на безопасността на детското съоръжение и да бъде ремонтирано.

Повредени, счупени съоръжения на детската площадка в "Докторската градина."

Повредени, счупени съоръжения на детската площадка в "Докторската градина" от страната на ул."Кракра". По катерушките има остри ръждясали винтове, една от конструкциите е пред разпад.

Повредени и счупени детски съоръжения в "Западен парк"

В "Западен парк" влизайки  от страната на бул. "Царица Йоанна" в посока центъра, след стария железен мост при Суходолската река и бензиностанцията на "ШЕЛ" в дясно по алеята навътре  има детски катерушки и съоръжения в окаяно състояние - ръждясали, изкъртени, повредени. Моля, да бъдат отремонтирани за спокойно спортуване на децата без инциденти.

Счупени съоръжения на детска площадка - построена от сдружение "Азбукари" в Южен парк.

В двора на ДГ 126"Тинтява" има счупени съоръжения и катерушки за игра, котио са изключително опасни за децата, играещи там.

В двора на Детска градина 126 в ж.к. Красна поляна има детски катерушки, които са счупени, изгнили и негодни за използване.  Това създава пряка опасност за децата, които вече излизат на двора да играят.  Моля помогнете за отстраняването или ремонтирането на съоръженията.

Счупени тротоарни плочи на ул."Цар Самуил" от ул."Алабин" до ул. "Солунска".

Счупени капаци на два броя правоъгълни шахти на "Улично осветление" - ул."Христо Силянов" ном.72.

Идвали са от ЧЕЗ и са казали, че шахтите са на "Улично осветление".

На четирите ъгъла на улиците " Сухиндол " и " Вършец " каналите са запушени от години и решетките са счупени. След последното снеготопене дворовете и мазетата на къщите едва не се наводниха.

На четирите ъгъла на улиците " Сухиндол " и " Вършец " каналите са запушени от години и решетките са счупени. След последното снеготопене дворовете и мазетата на къщите едва не се наводниха.

Счупена пързалка на площадката за игра на деца до 2 години в парк"Петър и Павел"

Преди около месец, неизвестен извършител (поне за мен) счупи пързалката на площадката за най-малките жители на града (от към "Булстрад"), кога предвиждате да я поправите и да поставите охрана в парка, както на "Лебеда"?