Редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара

За пореден път подавам сигнал със снимки за редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара. Каква е причината да не се взимат никакви мерки и наглостта на нарушителя и наглостта на невършещите работа органи на реда - полиция и община - да продължава?????

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара

За пореден път подавам сигнал със снимки за редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара. Каква е причината да не се взимат никакви мерки и наглостта на нарушителя и наглостта на невършещите работа органи на реда - полиция и община - да продължава?????

Редовно паркиран на тротоара автомобил

Редовно паркиран на тротоара автомобил с ДКН: СВ2780КК.

Минимално отстояние от блока, нараняване на тротоарните плочки, невъзможност за преминаване.

Адресът е гр.София, община Красно село, ж.к.Лагера ул.Плиска бл.13.

Снимките са от дати 06.04.2018г и 09.04.2018г

Паркиране на тротоара БМВ CA4828XA

Паркиране на тротоара БМВ CA4828XA

Дата: 3 декември 2018 г.

Час: 17.05 ч

Този автомобил (CB4542HH) е паркиран редовно на улица, която е забранена за паркиране и има табела за репатриране с паяк.

Автомобил Нисан, син с рег номер CB4542HH е паркиран редовно на улица Козяк, която е забранена за паркиране и има табела за репатриране с паяк, включително в часовете на действие на зелената зона.

Моля вземете мерки.

Неправилно паркиран Мерцедес - редовно паркиран там

Моля да санкционирате водач на автомобил с рег. номер СВ8113АА спрямо снимката

Автомобил редовно паркира върху тротоара и тревната площ

Автомобилът от снимката всеки ден паркира на тротоара и тревната площ на ъгъла на Каменоделска и Индустриална.

Автомобил редовно паркиращ (за дни) върху тротоара пред гараж

Този автомобил от години паркира върху тротоара пред гаража си (който се ползва за сервиз) като понякога паркира и други автомобили които ремонтира там.

Моля за съдействие и санкции.

Автомобил, паркиран на тротоара

На тротоара на ул. "Марфи" в участъка между ул. "Русалка" и ул. "Франсис де Пресенсе" редовно паркира автомобил с номер К7835ВВ.

Затруднява се преминаването по тротоара за майки с детски колички.

Паркиран лек автомобил на тротоара.

Паркиран лек автомобил точно на бул."Стефан Тошев" ном.8 . СО 5637 СВ  "Фолксваген "  пасат  зелен металик.

Паркиран автомобил на тротоара

Автомобила е паркиран пред сектор Г на стадиона от вчера.