Прекопан наскоро преасфалтиран път

Строителната фирма прекопа наскоро преасфалтиран път 

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Невъзстановена пътна настилка/тротоар след извършени ремонтни дейности

Прекопан наскоро преасфалтиран път

Строителната фирма прекопа наскоро преасфалтиран път 

Дупка образувала се върху преасфалтиран участък

Здравейте,

искам да подам сигнал за дупка образувала се върху новоасфалтиран участък на бул. "Цариградско шосе". Дупката се образувала в средната лента на булеварда при детелината на Младост - посока на движение към Пловдив (южното платно). Дупкате се е образувала при термофугата.

Моля, да предриемете нужните действия по отстраняването и преди да се е разрастнала и да е причинила сериозно ПТП.

Преди два месеца ремотирахте бул. Арсеналски. Изцяло преасфалтиран.

и пак са си оставили ръцете. точно на спирката на автобуса асфалта е пропаднал и се събира вода.

Паркингът пред 208 блок, ж.к. "Люлин" , некачествено преасфалтиран

Прекопан тротоар от "Виваком" на ул."Летоструй" ном.57

Не е възстановен тротоара.

Премахнати знаци, поставени наскоро

Наскоро поставеният знак за забранена улица на ул. Никола Мавродиев в посока Алекси Рилец на кръстовището с ул. Майстор Павел от Кримин  вече е премахнат/откраднат.

Знакът за забранена улица на ул. Майстор Павел от Кримин в посока Никола Мавродиев на кръстовището с Родопски извор е изтръгнат и захвърлен в тревата.

Наблюдението ми е, че знаците са поставени некачествено и лесно биха могли да бъдат извадени и откраднати.

Изкъртен наскоро ремонтиран тротоар

Здравейте, 

прилагам снимка от поредния качествен ремонт. Моля да препратите за отстраняване на пропадането

Неработеща наскоро обновена лампа

Наскоро обновената лампа (стълб номер 071446) не свети.

относно наскоро извършен ремонт

Здравейте! Пиша по повод зле извършен ремонт около 29.10.2015 на посоченото на картата място, находящо се срещу късата страна на блок 259. Тротоарът криво ляво е възстановен, но бордюрът липсва, просто е засипан / на снимката се вижда/. След първият дъжд този насип ще се смъкне и с положения асфалт е ясно какво ще се случи.

Моля за вашето съдействие! 

С поздрав Христова

рекламация за наскоро извършения ремонт