Изоставени от години автомобил

От повече от 6 години срещу вход В на блок 239 в Квартал Гоце Делчев са паркирана 2 автомобила без регистражионни номера - сния Тойота и сиво BMW. Същите заемат място за паркиране без да имат право на това.

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставени от години автомобил

От повече от 6 години срещу вход В на блок 239 в Квартал Гоце Делчев са паркирана 2 автомобила без регистражионни номера - сния Тойота и сиво BMW. Същите заемат място за паркиране без да имат право на това.

Изоставени МПС-та от години

Здравейте

От доста време пред вход Д на бл 47 и на улица ген Стоян Стоянов  пред  същият блок се намират две

МПС-та , който не са в движение:

1. Фиат пунто с рег № РВ8696ХМ сив цвят намира се пред входа-спаднали гуми и без двигател. 

2. Пежо 309 с рег № С0317ХК червен цвят, спаднали гуми, пълен с боклуци, намира се от към улица ген Стоян Стоянов до същият вход. Под него се намира шахта ,която не може да поеме дъждовната вода , защото са се събрали много боклуци под и не могат да бъдат изчистени

Изоставени с години.

Изоставени от години

Изоставен от години автомобил с изтекли преглед и гражданска отговорност преди повече от 2 години

Изоставени от години автомобили

Студентите от Американския колеж не могат да ползват открития обществен паркинг, намиращ се северно и непосредствено пред охраняемата зона на колежа(пред бариерата на жандармерията), тъй като половината от него е заета от отдавна изоставени автомобили. Включително такива без регистрационни номера, такива без годишен технически преглед и такива без задължителна застраховка на автомобилистите- ГО.  Моля да нередите внимателна проверка на място от компетентни лица и премахване на изоставените автомобили, съгласно наредбите на Столична община, регламентиращи репатрирането нот обществени паркинги на излезли от употреба автомобили!

Изоставени от години коли!

Изоставени от години коли - 5 броя на тази улица!

изоставени коли от години

Паркирани абтомобили и камиони от поне десет години .Стикерите са доста съмнителни

От години изоставени автомобили

От години има 2  изоставени автомобила на тротоара -  разкарайте ги !!!!!

Изоставени от години коли!

! месец по  късно след подаден сигнал  - дори не са стикирани  !