дупка до дупка, опасно преминаване

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Дупки, пропадане или издигане на настилката на пътното платно или тротоара

дупка до дупка, опасно преминаване

Опасно дълбока дупка и затруднено преминаване

На ул. Родопски извор, между ул. Мур и ул. Пирин, в непосредствена близост до ъгъла с ул. Мур има опасно дълбока дупка на пътното платно в близост да бордюра, която затруднява преминаването по улицата.

дупка.. трудно преминаване

Голяма дупка, затрудняваща преминаване на ППС

Невъзможно преминаване от дупка като кратер

Писна ми за един и същ участък да пиша сигнали вече 3 години. Едно оправят, другото го пропуснат и след няколко месеца е вече проблем. 10 метра назад имаше още по-голяма дупка, тази година я оправиха,а тази беше малка и незначителна и я пропуснаха. Явно е угодно на фирмите по подръжката да са на хранилка в Столична община и всяка година да правят ремонт на ремонта от предходната. В момента няма преминаване през тази дупка без увреждане на МПС. Моля да се оправи преди 15 септември, тъй като оттам минават всяка сутрин стотици родители за да оставят децата си в ОДЗ "Мечо Пух" 

Голяма дупка на пътното платно, затруднено преминаване

Голяма дупка на пътното платно, затруднено преминаване и завой надясно.

Голяма дупка на пътното платно, затруднено преминаване

Голяма дупка на пътното платно, затруднено преминаване по ул. Пирин.

Огромна дупка на улицата,която не позволява нормално преминаване.

Голяма дупка , непозволяваща безпроблемно преминаване през пътното платно

Огромна дупка, при която по време на дъжд няма възможност за преминаване.