Повредена настилка на тротоар

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Дупки, пропадане или издигане на настилката на пътното платно или тротоара

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Здравейте,

на ул. „Гургулят“, непосредствено след кръстовището ѝ с ул. „Г. С. Раковски“, тротоарната настилка е повредена, както е видно на снимката – при все че ремонтът беше преди малко повече от година.

Моля да вземете мерки и нека този път не е с цимент, за да не се налагат ежегодни корекции :)

Благодаря предварително.

 

Поздрави

Повредена настилка на тротоар

Пешеходците са принудени да вървят по улицата.

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

 

 

Повредена настилка на тротоар

 

 

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар