Неработеща чешмичка

В градината между хотел "Хилтън" и музей "Земята и хората" има неработеща чешмичка.

Публикувано в категория Други - Други

Неработеща чешмичка

За втори път подавам сигнал за неработещата чешмичка /Сигнал №28634/ СОА16-КЦ01-11263/ 21.06.2016/. Предишния път ми отговорихте, цитирам: "... предстои ремонт на детската площадка, който включва и отстраняване на неизправностите по чешмичката" - в писмо, подписано от кмета на СО Р-н Люлин Милко Младенов от 15.07.2016. 
Към днешна дата ремонтът на детската площадка е завършен. Прилагам снимка на състоянието на чешмичката. 

Неработеща чешмичка

Чешмичката в градинката "Св. Кл. Охридски" не работи. Моля да се оправи.

Неработеща чешмичка

Чешмичката, находяща се на площад "Патриарх Евртимий", непосредствено до сградата на някогашният Нотариат не работи.

Неработеща чешмичка

В Докторската градина, точно до паметника има неработеща чешмичка.

Неработеща чешмичка

Чешмичката в парк "Славейковите дъбове" не работи от години. Моля да се ремонтира.

Неработеща чешмичка

Гражданинът сигнализира за неработеща чешмичка, която се намира в Докторската градина до паметника.

Неработеща чешмичка

В градината между хотел "Хилтън" и музей "Земята и хората" има неработеща чешмичка.

Неработеща чешмичка

От получения отговор става ясно,че едната чешмичка е оправена.Става дума за другата,която се намира в самия парк.

Неработеща чешмичка

На ул. "Съборна" от страни на БНБ срещу бившото Американско посолство чешмичка за пиене на вода не работи.Горещо е и моля да бъде пусната в действие.

Неработеща чешмичка

Неработеща чешмичка липсват канелките.