Детска Градинка пред аптека 'Ремедиум' се нуждае от освежителен ремонт

Детската площадка нуждаеща се от ремонт - Опасна пързалка, липсваща врата и люлка.

 

Публикувано в категория Детски площадки - Повредени, счупени или липсващи съоръжения на детски площадки

Детска Градинка пред аптека 'Ремедиум' се нуждае от освежителен ремонт

Детската площадка нуждаеща се от ремонт - Опасна пързалка, липсваща врата и люлка.

 

Пара от шахта, зад аптека Ремедиум!

Освежителен ремонт на детска площадка

Здравейте,

 

На гърба на блок 14 на улица Невестина скала в жк. Борово, има детска площадка.

Площадката е изградена след събрани подписи на жителите на квартал Борово преди 3 години, след сигнали в община Красно село и дълго оформяне на документи.

Площадката е все още в гаранционен срок.

Детската площадка се експлоатира разумно и няма вандалски прояви, но под влияние на метеорологичните условия,

съоръженията се нуждаят от освежителен ремонт:

 

- Оградата на площадката е с излющена от слънце, дъжд и сняг боя и на места започва да гние

- Пейките са излющени и се нуждаят от боядисване

- Покривът на покритата част от пързалките се нуждае от смяна - от снеговалежите е прогнил и има риск да падне върху децата

- Фитнес съоръженията  на места са ръждясали, а настилката под тях - увредена от слънце, дъжд, сняг

 

Детската площадка се ползва ежедневно от жители на 3 квартала: Борово, Манастирски ливади Изток и Запад и се нуждае от освежителен ремонт

 

Моля за съдействие за освежителен ремонт на детската площадка.

 

Благодаря предварително за отговора на този сигнал.

 

С уважение,

Сашка Павлова

На тази малка, но важна за връзка уличка има дупки като кратери. Ежедневно паркират коли за зареждане на аптека” Ремедиум”.

Детска площадка се нуждае от ремонт

 

Детската площадка зад блок 482 е в окаяно състояние. Стълбата на пързалката е счупена, и от нея стърчат пирони и други остри части. Пясъчникът отдавна не е такъв, какъвто следва да бъде, като видимо от снимките, в него вече е поникнала трева. Около съоръженията всичко тъне в кал. На фона на съседния затворен комплекс, чийто двор изглежда чудесно, тази площадка изглежда като от филм за Чернобил. Освен че е опасна, тя е и напълно неизползваема в по-голямата част от времето, понеже е ужасно кална.

Необходимо е:

- да се положи нова настилка;

- да се подменят счупените съоръжения;

- да се почисти пясъчника и да се напълни с нов пясък;

- да се смени (поправи) оградата. 

Детска площадка се нуждае от ремонт

В детския кът, който е на посочения адрес, има повредени:

- клатушка - с липсваща седалка;

- ударопоглъщаща настилка при един праг, в който децата непрекъснато се СПЪВАТ!!!. 

Ако сложите и няколко саксии с цветя, цена няма да имате...

Детска Площадка се нуждае от ремонт

Детската площадка се нуждае от ремонт - липсваща врата и повредени детски люлки опасни за игра.

Детска площадка зад бл. 130 в Гео Милев се нуждае от ремонт

Липсват летви от оградата и вратичката на детската площадка. Прилагам снимка.

Алеята пред блока се нуждае от ремонт .

Алеята пред блока се нуждае от преасфалтиране.

Тротоарът пред бл.16, вх А, кв.Иван Вазов е разбит и се нуждае от спешен ремонт