Повредена шахта

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Счупени или липсващи капаци на шахти

Повредена шахта

След годишния ремонт на улицата решетката просто е поставена отгоре. Моля да бъде качествено поставяне.

Повредена шахта

Повредена шахта

Повредена шахта

Повредена шахта

Разбити шахти на тротоара след изкопни работи и прокарване на ел. кабели на новострояща се сграда на ул. "Обиколна" кръстовището с ул. "Димитър Пешев" в жк. "Дружба-2", гр. София.

Повредена шахта

Повредена шахта

Повредена шахта

Повредена шахта

Нефункционираща шахта, намираща се пред блок 189 в кв. Хаджи Димитър. Поради неправилна нивелация на асфалта, шахтата е позиционирана във високата част и това не позволява на събиращата се вода да се оттича в нея. Необходимо е улицата да се нивелира, защото при дъжд се образува локва с огромни размери, която залива тротоара, стига почти до входовете и прави преминаването невъзможно.

Повредена шахта

Повредена шахта