Неасфалтиран път

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Дупки, пропадане или издигане на настилката на пътното платно или тротоара

Неасфалтиран път

Неасфалтиран път

Множество дупки и липса на какъвто и да е асфалтиран път на входа към подземния паркинг на блокове 487 и 488.

Неасфалтиран път

Излизайки от тази неасфалтирана площадка, колите разнасят кал по съседните улици.

Неасфалтиран път

Неасфалтиран път

Неасфалтиран път

Улица Матей Преображенски в участъка между ул. Кумата и ул. Брезите. Напълно неизползваем участък за пешеходци и автомобили. 

Неасфалтиран път

Пътят е в ужасно състояние.

Неасфалтиран път

Улицата няма асфалт и цялата е в дупки. Моля да бъдат взети мерки.

Неасфалтиран път

Неасфалтиран път