Неправилно функционираща поливна система руши новоположена настилка

Опасност от рушене на новоположената настилка при детската площадка в градинката на църквата "Св. Седмочисленици" в резултат от неправилно функционираща поливна система. Моля, да се коригира. Разхищава се вода.

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Некачествено извършвани строително -ремонтни работи на пътя

Неправилно функционираща поливна система руши новоположена настилка

Опасност от рушене на новоположената настилка при детската площадка в градинката на църквата "Св. Седмочисленици" в резултат от неправилно функционираща поливна система. Моля, да се коригира. Разхищава се вода.

Неправилно функционираща поливна система

Детската площадка при градинката на църквата "Св. Седмочисленици" е наполовина напръскана от неправилно функционираща поливна система. Моля, да се коригира. Разхищава се вода.

Поливна система

Прави впечатление, че поливната система се включва след дъжд както и не че не е регулирана правилно а спокойно може да се изкъпете ходийки по алеята.

Нормално е поливането да е съобразено с времето.

Поливна система

  Една от пръскачките на поливната система в градина Свети седмочисленици трябва да се пренастрои, тъй като пръска върху пейките с хора.

Теч от поливна система

На бул."България", в участъка между бул."Гоце Делчев" и бул."Петко Ю.Тодоров", поливните системи и в двете посоки пръскат вода върху пътната настилка. Моля отговорната структура да корегира проблема!

Унищожена поливна система

  Освен унищожената поливна система, на посоченото място стърчат кабели, които на са обезопасени. Жълтата лента, която се вижда на снимките в предишния ми сигнал №156823/ СОА19-КЦ01-29411/ 21.06.2019 е скъсана и почти липсва. Моля са се подходи по-отговорно към проблема, тъй като съществува реална опасност от инцидент.

Повредена поливна система

В градинката зад Художествената галерия са повредени пръскачките и струята се вдига на 4 м.

Повредена поливна система

Повредена поливна система в градинката на "Св. Седмочисленици". Моля да бъде извършена проверка и системата да бъде поправена, тъй като алеите се наводняват.

Унищожена поливна система

Поливната система, която е изградена и дарена на общината от инвеститора на сграда "А 3" с адрес: гр. София, бул. "България" №106, беше унищожена от фирмата, която изкопа дупките за бетоновите колчета. Бяха нанесени щете и на инсталацията на ЧЕЗ България.

Счупена поливна система

Поливната система в Градската градина (до Бронзовата къща) е счупена от 2 седмици. Вечер се събира огромно количество вода. Моля да бъдат взети мерки, тъй като това се случва редовно поради вандалски прояви.