Неправилно паркиране блокира захода и достъпа до гаражи

Неправилно паркиран автомобил (отново за пореден ден) марка Fiat с рег. номер CB3377BA пред вход на гаражи, блокирайки захода както и единственото място на което автомобил може да обърне на тази улица без изход  Автомобилът на нарушителя се намира пред знак В27 Забранено паркиране и престой. Приложено могат да се видят снимки. Заснето на 21 Август 2019 в 09:13ч

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно извън синя/зелена зона.

Неправилно паркиране блокира захода и достъпа до гаражи

Неправилно паркиран автомобил (отново за пореден ден) марка Fiat с рег. номер CB3377BA пред вход на гаражи, блокирайки захода както и единственото място на което автомобил може да обърне на тази улица без изход  Автомобилът на нарушителя се намира пред знак В27 Забранено паркиране и престой. Приложено могат да се видят снимки. Заснето на 21 Август 2019 в 09:13ч

Неправилно паркиране блокира паркоместа, гаражи и пътно платно

Неправилно паркиран автомобил марка Honda модел CR-V с рег. номер CB9039MB пред вход на гаражи, запушвайки два паркирани автомобила на паркоместа напълно и пред знак В27 Забранено паркиране и престой. Приложено могат да се видят снимки. Заснето на19 Август 2019 в 18:20ч.

Неправилно паркиране пред гаражи, блокира паркоместа и маневрена зона

Неправилно паркиран автомобил марка Kia модел Rio с рег. номер CA2200TT пред вход на гаражи, запушвайки паркираниавтомобил на паркомясто  и пред знак В27 Забранено паркиране и престой. Приложено могат да се видят снимки. Заснето на19 Август 2019 в 18:20ч.

Неправилно паркирал автомобил блокира достъпа до блок!!!

Неправилно паркирал автомобил- отчасти на тротара, отчасти на пътното платно блокира достъпа до входове А и Б на бл. 65 в ж.к. Яворов.

Невъзможен е евентуален достъп на линейка!!!

Моля за бърза и адекватна реакция!

Благодаря!

Ежедневно неправомерно паркиране блокира синя зона и гаражи!!!

Ежедневно на ул. "Узунджовска"- откъм нечетните номера, в участъка между ул. "Цар Асен I-ви" и бул. "Витоша" неправомерно паркират множество автомобили на втора линия на пътното платно, като препятстват ползването и излизането от синя зона и блокират достъпа до гаражи като този на номер 12, който е служебен и се ползва от много хора. Затруднява се достъпът до работа на служителите. Паркиращите неправомерно автомобили обикновено зареждат близки магазини и стоят продължително време на аварийки, като предизвикват транспортен хаос. 

Проблемът е сериозен и е ежедневие.

Моля да бъдат взети необходимите бързи, ефикасни и трайни мерки по разрешаване на проблема.

Благодаря!

Паркиране на МПС върху тротоара, непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, което затруднява достъпа до тях.

Паркиране на МПС върху тротоара, непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, което затруднява достъпа до тях.

Паркиране на МПС върху тротоара, непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, което затруднява достъпа до тях.

Паркиране на МПС върху тротоара, непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, което затруднява достъпа до тях.

Паркиране на МПС върху тротоара, непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, което затруднява достъпа до тях.