Изоставен автомобил

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен от месеци автомобил с регистрационен номер YXM 1873. Явно гръцки автомобил без гражданска отговорност, без технически преглед.

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил, не са взети мерки повече от 6 м. от предходния сигнал. Колата не е в движение повече от 5 г!

Излезли от употреба (изоставени) автомобили.Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е

Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е Няма отговор на предишния Сигнал №100737/ СОА18-КЦ01-29488/ 19.07.2018 18:16:09 Сигналът извезна от картата.

Замърсяване на обществени площи / Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил

Посоченият автомобил е пострадал от катастрофа и изоставен. Седи на това място толкова отдавна, че атмосферните условия започват вече да му влияят, крайно време е да се премахне:) 

Изоставен автомобил

Зад блок 404 вход А има изоставен автомобил/ван, Марка Рено, с регистрационен номер C9243PK. Автомобилът е с изтекли гражданска отговорност и технически преглед от 2016-та година.

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил

Без регистрационни номера.

Изоставен автомобил