автомобилът от снимката е паркирал върху тревната площ до бившия ресторант Кипарис сега детска градина

  • 09/10/2019 19:17
  • район Триадица -> Иван Вазов
Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

автомобилът от снимката е паркирал върху тревната площ до бившия ресторант Кипарис сега детска градина

Паркирал автомобил в тревната площ

Паркиране върху тротоар и зелена площ до нова детска градина

Няколко коли, едната от които извън движение и изоставена са паркирани перпендикулярно на улицата върху тротоар и изцяло блокират движението на пешеходци. Изключително затруднени са хората с детски колички използващи детската градина там.

Тротоарът трябва да бъде преходим за пешеходци, за това е създаден!

Коли върху тревната площ, коли върху тротоарите, само кал и дупки и КАЛ от колите върху градинките!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте мили общинари! Махнете колите от тротоарите и тревните площи на Младост 4 и по-общо казано в района между Фантастико, новата сграда на Бизнес Парка и блок 454. Хората няма къде да вървят!!!. Преди малко махнаха дърво, израстнало в близост до тротоара- след 5 минути там ще паркира кола!! За това ли го махнахте- да отворите още едно място за автомобил ли???????????? Трябва малко мисъл !!!!!!

Паркиране зад блока върху тревната площ

Изхвърлен асвалт върху тревната и тротоарната площ.

След като запълниха дупките на ул.Бачево изхвърлиха излишния асвалт върху тротоарната площ на ъгъла на ул.Бачево и ул.Попчево.

Неправилно паркирали автомобили върху тревната площ

Здравейте, въпреки съставените протоколи на неправилно пракиралите автомобили, те продължават да паркират там. Смятам, че с констативни протоколи до никъде няма да стигнем, затова отново предлагам ПОСТАВЯНЕ НА КОЛЧЕТА ЗА ВЪЗПРЕПЯТСТВАНЕ ПАРКИРАНЕТО ТАМ. Прилагам отговора по предишния ми сигнал, за да се сетите за какво става дума.

Неправилно паркиран автомобил върху тротоара и тревната площ

В приложения файл са данните за овтомобила, рег. номер, марка и др.

Автомобил редовно паркира върху тротоара и тревната площ

Автомобилът от снимката всеки ден паркира на тротоара и тревната площ на ъгъла на Каменоделска и Индустриална.

Нагло паркиран автомобили в тревната площ. От 01.11 когато Зона Б-5 попадна в района на зелена зона, доста "добросъвестни" шофьори решиха, че може да не си плащат, а да паркира в тревната площ.