липсващо улично осветление

здравейте, по улица Луи Айер от кръстовището  с Каблешков по посока към околовръстното, има стълбове но няма осветителни лампи. Прикачено снимки на стълбовете. Моля да се монтират лампи на стълбовете.

Публикувано в категория Улично осветление - Липсващо (неизградено) улично осветление

Сигнал №73855/ СОА18-КЦ01-2127/ 22.01.2018 12:42:37 Улично осветление / Липсващо (неизградено) улично осветление

Привет,

след подаден сигнал 

Сигнал №73855/ СОА18-КЦ01-2127/ 22.01.2018 12:42:37

Улично осветление / Липсващо (неизградено) улично осветление

до момента няма развитие от фирма Сиберия  ни прехвърлят  към столична община ,защото  трябвало  финансиране от общината.Интересуваме кой трябва да осигури уличното осветление, и колко време е процедурата за решаване на проблема.

Липсващо улично осветление

По цялата улица, маркирана на картата липсва улично осветление. Нощем е пълна тъмнина. Изградете улично осветление.

Липсващо улично осветление

Здравейте,
По цялото протеже на ул. Банат, не само на конкретния адрес липсва улично осветление в квартала. Не знам някога имало ли е или не и каква е причината да няма такова.
Моля да се извърши проверка и да се предприемат мерки за поставянето на улично осветление!

Липсващо улично осветление

Липсващо улично осветление

Отсечката между ул. Иван Радоев и ул. Монтевидео е неосветено и липсват тротоари.

Моля да се постави улично осветление в посочената отсечка.

 

С уважение,

Ивелина Георгиева

Липсващо улично осветление

Липсващо улично осветление

В посочения участък липсва улично осветление и тротоари, което създава предпоставка за възникване на ПТП с пешеходци!

Липсващо улично осветление

Липсващо улично осветление

На въпросната улица няма улично осветление, а вечерно време и особено зимният период, преминаването става изключително трудно. Отделно има множество дупки, в които човек може да стъпи и да претърпи злополука. Трябва ли да се стига до там и да се получи медиен отзвук за проблема и след това да се поставят улични лампи? Нека поне един път мерките бъдат превантивни, а не последващи. Затова моля нека общината да изгради модерно улично осветление с лед лампи, които са с ниска консумация на електричество.

липсващо улично осветление

Липсват два стълба за осветление, единият от които беше съвсем наскоро прегазен от автомобил. Намираха се точно до шахтите за електроснабдяване по тротоара.