Тротоара е в много лошо състояние на места липсват плочки

Публикувано в категория Други - Други

Тротоара е в много лошо състояние на места липсват плочки

Разбити плочки от около 3 години; останалата част от тротоара в района е в ремонт и много лошо състояние; хората се движат по пътното платно

Липсват много плочки от тротоара.

Липсват много плочки от тротоара.

Тротоара е в плачевно състояние, счупени плочки, липсваща ограда към пътя, лошо състояние на капаците на шахтите.

Тротоара е в плачевно състояние, счупени плочки, липсваща ограда към пътя, лошо състояние на капаците на шахтите. Счупени са не само плочките а и бордюра.

пътят е в много лошо състояние има места където заради строежи няма как да се премине, но това не е отразено никъде

Тротоара е в много лошо състояние

Тротоара е в много лошо състояние с много дупки и откъртени плочки. При валеж всичко става в много големи локви и е трудно да се мине пеша. Поради това, че уличката е тясна, а от едната страна винаги има паркирали коли и разминаването е трудно, колите минават редовно през тротоара, поради което той е много изкъртен и целия в кал.

Плочките на тротоара са в много лошо състояние

На бул. "Христо Ботев" № 113,  2 кв. м от плочките на тротоара са в много лошо състояние.

Моля да предприемете необходимите действия за възстановяване на тротоарната настилка.

Тротоара на последната спирка на тролей N 7 е в много лошо състояние.

изместен капак на ел. шахта и много лошо състояние на тротоара

Изместен капак на ел. шахта - разрушена шахта. 

Източния тротоар на ул. Йоаким Карчовски е в много лошо състояние - на места липсват тротоарните плочки 

Тротоар в много лошо състояние - кал, счупени плочки и неравност. Основен път да заведеш и вземеш детето до 43ДГ и близката 29 ДКЦ, пешеходците и в частност родителите с колички са на улицата