Липсваща настилка на тротоар

Липса на тротоар и замърсяване.
Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Липсващи тротоари

Липсваща настилка на тротоар

Липсваща настилка на тротоар

Преминаването е затруднено.

Липсваща настилка на тротоар

Тротоарът свършва в нищото, в булеварда. Вдясно е Техпарк, където работят много хора.

Липсваща настилка на тротоар

Много тесен тротоар, хората минават на сантиметри от колите и се движат по пътното платно.

Липсваща настилка на тротоар

Липсващ асфалт на тротоара зад 25 ДКЦ.

Липсваща настилка на тротоар

Липсваща настилка на тротоар

Липсваща настилка на тротоар

Липсва настилка на тротоара.

Липсваща настилка на тротоар

От 30 години тротоарът в ж.к. Връбница 2 при бл.614 не е рамонтиран и вече почти не е останал асфалт.

Моля да се вземат мерки!

Липсваща настилка на тротоар