Замърсяване на улицата с кал.

Здравейте от скоро почна строеж, и в момента улицата която е нова и беше реновирана и асфалтирана преди няколко месеца е кална река, понеже няма никави мерки за измиване на камионите. Да не говорим че вече разбиха и чисто новите бордюри.

За капак 50 меттра по надолу по ул. ген Иван Колев друг строеж извършва абсолютно същото нарушение. и улицата е цялата в кал.

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излизане от строителни обекти на транспортни средства на уличните платна с непочистена ходова част

Замърсяване на улицата

В ж.к "Банишора", бл. 43, при ремонт на подпокривното пространство се сваля чакъл, който се разхвърля по цялата улица и не се събира в контейнер. Улицата е замърсена.

Замърсяване на улицата

Замърсяване на улицата

Ежедневно, дори ежечасно камионите замърсяват улицата, която е прясно асфалтирана. Цялата кал вкарваме в къщите си и този строеж тепърва започва. Моля да бъдат взето спешни мерки преди тази свинщина да придобие още по чудовищни размери

Замърсяване на улицата.

От строеж на ъгъла на ул.Стефан Дичев и ул.Гатьо Шишков не се мият автомобилите при влизане и излизане от обекта,в резултат на което съседните улици са замърсени с кал.Мръсната вода се излива с маркучи в съседните парцели и на улиците.

 

Замърсяване на улицата.

На ул. "Монтевидео" в участъка между ул. "Народно хоро" и ул. "Драгоман" има строителен обект и излизащите от него транспортни средства замърсяват пътното платно. Улицата също е разкопана в този участък. Същата е много кална. Не може да се излиза от домовете. Моля да се направи временна пътечка с чакъл по която да може да се преминава.

Замърсяване на улицата с кал.

Здравейте от скоро почна строеж, и в момента улицата която е нова и беше реновирана и асфалтирана преди няколко месеца е кална река, понеже няма никави мерки за измиване на камионите. Да не говорим че вече разбиха и чисто новите бордюри.

За капак 50 меттра по надолу по ул. ген Иван Колев друг строеж извършва абсолютно същото нарушение. и улицата е цялата в кал.

Замърсяване на улицата от строеж

Камионите от строежа излизат постоянно непочистени и замърсяват улицата... Освен това не се преустановява работата от 14 до 16 и се вдига шум.

 

Замърсяване на улицата от строеж

На ул. "Петко Войвода", малко преди излаза към "Панорамен път" има нов строеж. Улицата е силно замърсена и всеки ден става по-зле. Няма плътна ограда, няма информационна табела. Калта и изсипаната пръст вече приличат на бент върху асфалта и преминаването е ограничено. Същите "строители" сериозно нарушиха и пътната настилка по ул. "Петко войвода". Съвсем скоро улицата ще стане напълно непроходима и нечий автомобил ще пропадне в платното. 

замърсяване на улицата и въздуха

Здравейте  

Моля да  се  извърши проверка  на  строителната площадка  намираща се  до бизнес сграда  АСТРА и продължава по улица Мур .Преди  две години някой незнайно  защо прокопа канал  от  тази строителна площадка 1 част  успоредно  на  улицата ,цяла зима колите  порпадът в него .Две години  никой не чисти и ходим в локви вода ,сняг и лед .Няма къде  да се паркира за да  отидеш на работа .От миналата  година  започна и строителство ,това усложни положението още повече.Всички камиони излизат от площадката на улицата и носят със себе си  всичката  кал и камъни ,всеки  ден  трябва да си  мием колите ,за да  не помисли някой че идваш от пустиня .Всичката тази прах я дишаме,камъните  по  улицата ти драскат колата,стърчащите рози още повече .В момента  има на  улицата поне 5 см пръст,като завали малко  става страшно,като  задуха още  повече.За капак затварят и части  от  улицата  и  парко  местата  стават  още  по малко .Пред сграда  Астра  има празно  място и може всички  да паркираме там ,но няма кой  да го  изравни.За сметка  на това от строящата  площадка  си  избутваха пръста през улицата  зад колите до блок /не знам номер,но е точно срещу входа   им и пътеката за  спирката на трамвая / .

А МОЖЕШЕ  ПОНЕ  ДА  ИЗРАВНЯТ  ПАРКИНГА  И  ТАКА  ВСИЧКИ ЩЯХА ДА СА  ДОВОЛНИ ,А НЕ САМО ДА ЗАМЪРСЯВАТ.

ОЩЕ  КОЛКО  ВРЕМЕ  ТРЯБВА  ДА ДИШАМЕ ТОЗИ  ВЪЗДУХ

КОЙ  ЩЕ  ИЗМИЕ  ТАЗИ  УЛИЦА ,НИМА  НЕ МОЖЕ ДА СЛОЖИТЕ  ТАБЕЛИ  И СЪБОТА И  НЕДЕЛЯ КОГАТО НЯМА ТОЛКОВА  КОЛИ  ДА  СЕ  ИЗМИЕ.

И  ОСВЕТЛЕНИЕ НЯМА НИКАКВО

МОЛЯ НАИСТИНА  ДА  ПРОВЕРИТЕ  СЛУЧАЯ 

 

Системно замърсяване на улицата

Всекидневно влизат и излизат камиони с кална маса от обект до крастовището,гумите на камионите не се мият на излизане,както е по закон  и целият път е в кал и кални буци. Моля да бъде изпратен екип за проверка! Не е нормално колите ни да стават целите в кал,заради немърливостта на даден човек и безхаберието на общината.