Неизградено улично осветление

По цялата улица "Дюлински проход", както на половината улица "Начо Иванов" няма изградено улично осветление.

Публикувано в категория Други - Други

Сигнал №73855/ СОА18-КЦ01-2127/ 22.01.2018 12:42:37 Улично осветление / Липсващо (неизградено) улично осветление

Привет,

след подаден сигнал 

Сигнал №73855/ СОА18-КЦ01-2127/ 22.01.2018 12:42:37

Улично осветление / Липсващо (неизградено) улично осветление

до момента няма развитие от фирма Сиберия  ни прехвърлят  към столична община ,защото  трябвало  финансиране от общината.Интересуваме кой трябва да осигури уличното осветление, и колко време е процедурата за решаване на проблема.

Неизградено улично осветление

В ж.к. Младост 1, на улица "митрополит Серафим Сливенски", от блок 17 до кръстовището с улица "Йерусалим" няма изградено улично осветление. Също така в една част от посочения участък няма изградени тротоари.

Неизградено улично осветление

По цялата улица "Дюлински проход", както на половината улица "Начо Иванов" няма изградено улично осветление.

Неизградено улично осветление

В ж.к. Младост 2, в участъка между бул. "Андрей Ляпчев" и ул. "Св. Киприян" изцяло липсва улично осветление.

неизградено улично осветление

Няма изградено улично осветление на улицата между Столичен онкодиспансер и бл. 54А, което е предпоставка за посегателство към имущество и хора.

Неизградено улично осветление

На ул. "Дъбрава“, срещу № 3 има стълб на улично осветление, но няма осветително тяло и улицата в участъка между ул. "Ирис" и ул. "Буря" е тъмна. Моля да се предприемат мерки по осигуряване на улично осветление!

Неизградено улично осветление

На ул Лале не е изградено улично осветление. Моля да бъде изградено.

Неизградено улично осветление!!!

От 20 години не е изградено улично осветление на ул. "Стефан Дуньов", в участъка след пресечката с ул. "365-та" в кв. Модерно предградие. Моля за разрешаване на проблема. Благодаря предварително!

Неизградено улично осветление

На ул. "Дамяница" в кв. Карпузица само в началото, откъм бул. "Цар Борис III" има два-три стълба с лампи, но по-натам по улицата няма нито един стълб. Улицата е много тъмна и вечер от спирка "Планинец" на булеварда до ул. "Любляна" е абсолютен мрак.

Неизградено улично осветление

Няма изградено улично осветление на този широк, осеян с дупки път.