Повредена настилка на тротоар

Публикувано в категория Други - Други

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Тротоарът е в лошо състояние.

Повредена настилка на тротоар

Тротоар в окаяно състояние. И висок праг на съседните, които са неподходящи за майки с колички.

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Настилката около шахтата е разрушена.

Повредена настилка на тротоар

Ул. 'Атанас Узунов' точно срещу пешеходната пътека при църквата 'Св. Троица'. Само, че е от страната на зала 'Фестивална' по протежението от входа на паркинга до спирката на автобус 72 асфалта на тротоара е в плачевно състояние. Нуждае се от спешен ремонт, тъй като пешеходците и майките с колички се принуждават да ходят по пътното платно, което пък става опасно и за тях и за шофьорите. 

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Пред 172ра Детска градина след ремонт.