Неработеща светофарна урадба

На кръстовището на бул. България и бул. Иван Евстатиев Гешов не работи светофарната уредба. Няма и регулировчик. На кръстовището е пълен хаос.

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи или недобре регулирани светофарни уредби

Неработеща светофарна урадба

На кръстовището на бул. "Св. Климент Охридски" и ул. "8-ми декември" светофара не работи.

Неработеща светофарна урадба

На кръстовището на бул. България и бул. Иван Евстатиев Гешов не работи светофарната уредба. Няма и регулировчик. На кръстовището е пълен хаос.

Недобре синхронизирана светофарна урадба

Не е нормално да се пътува 40 минути всеки ден от Младост 3 до Дружба 1 на булевард с 3 ленти във всяка посока. Или си оправете светофарите или сложете регулировчик. Сутрин най-голямата тапа става на кръстовището на Малинов със Св. Киприян. Или пуснете всички посоки за движение заедно, за да може тази 3та лента да продължава и направо по цялото продължение на Малинов или осигурете сутрин между 8 и 9 и 30 регулировчик.

 

Неработеща светофарна уредба

Здравейте, от вчера сутрин, 09.04.2019 г. светофарната уредба на ул. "Тодорини кукли" при 143 основно училище НЕ РАБОТИ. Има подаден сигнал на тел. 112, но до момента не са предприети мерки и светофарната уредба продължава да не работи. Това е място, на което пресичат много деца. Моля, за съответните действия.

неработеща светофарна уредба

Сигнал за неработеща светофарна уредба на ул. Гурко и ул. Раковска / от страната на Пощенска банка. Не работи бутона за извикване на зеленото.

Неработеща светофарна уредба

На кръстовището между ул. "Добротич"- уредбата свети само червено, а на бул. "Никола Мушанов" - светофарът свети само зелено. Образуват се задръствания и има предпоставка за ПТП.

Неработеща светофарна уредба

Светофара на бул. "Джавахарлал Неру" след кооперативния пазар в посока центъра не работи и създава огромна опасност за инциденти.Молим за спешна намеса и отстраняване на проблема!

Неработеща светофарна уредба

Светофара на кръстовището на ул. "Околовръстен път" и ул. "Мировско шосе" се разваля почти всеки ден. Както вчера, така и днес към 14 часа, светофара започва да работи в режим мигащо жълто. Виждам, че има и други сигнали на граждани, но очевидно мерки не се вземат. Околовръстния път е изключително натоварен и песичането му без светофар е много трудно и опасно. Моля, да се вземат мерки, преди да е станал някой инцидент!

Неработеща светофарна уредба.

На кръстовището на бул. "Васил Левски" и ул. "6-ти Септември" от няколко дни не работи светофарната уредба. Молим за проверка и действия по компетентност!

Неработеща светофарна уредба

На кръстовището на бул. Шипченски проход и ул Николай Коперник светофарната уредба не работи.