Показали се кабели от стълб за улично осветление

Здравейте. Искам да обърна внимание на няколко стълба за улично осветление, намиращи се в гр. София, ж.к. Стрелбище, ул. Хайдушка гора, до бл. 18 А. Стълбовете са с показало се окабеляване от вътрешността си, което не е безопасно за преминаващите граждани, част от които са и малки деца. Искам да обърна внимание, че стандартното затваряне с парче пластмаса и свинска опашка не е особено ефективно, тъй като лесно се компрометира. Можете да погледнете от приложените снимки, както и на място.

Публикувано в категория Други - Други

Показали се кабели от стълб за улично осветление

Здравейте. Искам да обърна внимание на няколко стълба за улично осветление, намиращи се в гр. София, ж.к. Стрелбище, ул. Хайдушка гора, до бл. 18 А. Стълбовете са с показало се окабеляване от вътрешността си, което не е безопасно за преминаващите граждани, част от които са и малки деца. Искам да обърна внимание, че стандартното затваряне с парче пластмаса и свинска опашка не е особено ефективно, тъй като лесно се компрометира. Можете да погледнете от приложените снимки, както и на място.

Стърчащи кабели от стълб за улично осветление

От отвор на стълб за улично осветление на кръстовището на ул. Янтра и ул. Виктор Юго стърчат кабели на височина около половин метър. Мястото е оживено и кабелите са опасни, особено за деца.

Стърчащи кабели от стълб на улично осветление

В ж.к. Надежда 2, на паркинга пред вх.Г на бл.253 има стълб, от който стърчат кабели. Също така не свети крушката пред вх.Д. Моля за реакция!

Стълб на улично осветление с оголени кабели

Стълб с №  040398, на улично осветление пред магазин на ул "Цар Симеонн" е с оголени кабели.

Моля за незабавна реакция. Стълбът е опасен за играещите наколо деца и преминаващите граждани.

Опасни кабели на стълб на улично осветление

На ул. Деспот Слав № 3 има стълб на улично осветление, с работеща лампа, от който висят опасни кабели. Моля да се обезопаси стълба.

Стърчащи кабели от стълб за улично осветление

Оголени кабели от стълб на улично осветление.

В жк Люлин бл. 710 пред вх. Г има улична лампа, която не работи от около седмица.

Стърчащи кабели от стълб на улично осветление.

До Обредната зала на ул. "Боян Дановски" на тротоара има стълб от който стърчат кабели. Кабелите са оголени. Моля за проверка и предприемане на действия.

Стърчащи кабели от стълб на улично осветление

На ул. "Христо Белчев“ №50 има стълб на уличното осветление с премахнат ревизионен капак. Отвътре стърчат кабели, по които тече ток.

Моля за спешни мерки по обезопасяване на стълба!

Висящи кабели на стълб на улично осветление.

На ул. "611-та" в жк Люлин 6, на гърба на магазин ЦБЯ, първият стълб в посока на блок 618 има скъсани кабели на стълба на улично осветление. През деня не е опасно, но през нощта, когато се включва уличното осветление от кабелите се виждат искри.