Разрушен тротоар

Публикувано в категория Други - Други

Разрушен тротоар

Тротоарът откъм улицата е изцяло разрушен, с огромни кални дупки. 

Разрушен тротоар

Тротоарът между Парламента и Светия синод е в ужасно състояние.Липсват плочи,други са счупени и става кал при дъжд.

Разрушен тротоар

Тротоарът е разрушен и преминаването е почти невъзможно - има и стълбове по средата на тротоара

Разрушен тротоар

Тротоарът пред входа на пощата е разрушен, а сега със строежа на близкия блок нещата са още по-зле.

Разрушен тротоар

Разрушен тротоар, създава опасност за пешеходците.

Разрушен тротоар

Разрушен тротоар

След извършен ремонт преди месец на подземна инфраструктура (топлофикация)

поставените преди година тротоарни плочи са разхвърлени в произволен ред. пътната настилка е възстановено по улицата, но тротоарът е в безобразно състояние.

Разрушен тротоар.

Новоизграденият тротоар на ъгъла на ул."Янко Забунов" и бул."Витоша" се разрушава от фирма ,която поставя кабели.

Разрушен тротоар

На ъгъла на ул.Гладстон и ул.Христо Белчев липсва тротоара и се стъпва по кабели и пясък.

разрушен тротоар

Тротоарът има нужда от задължителен ремонт