Отново е неделя и отново има мад 10 коли паркирани в лентата за ляв завой!

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно или тротоара в синя/зелена зона.

Отново е неделя и отново има мад 10 коли паркирани в лентата за ляв завой!

Отново е неделя и отново има над 15 неправилно паркирали в лентата за ляв завой! Паяк или полиция няма отново!

Отново е неделя и отново има над 10 паркирани коли в нарушение! Паяк и полиция отново няма!

Отново е неделя и още от 10 сутринта се зсплчва с паркирането в лентата за ляв завой! Изпратете 2 ма полицая и цял ден да лепят фишове!!!

Миналата неделя вдигнахте поне 10 коли, а тази неделя? Над 15 паркирани в платното за ляв завой!

Нов тротоар, но тесен и отново има паркирани коли на него

Здравейте, наскоро направихте нов тротоар на мястото на разрушения от паркиралите коли. На него обаче вече се качват коли да паркират. Излиза така, че хвърлените пари са на вятъра, защото няма антипаркинг колчета. С молба да се сложат такива за да се ползва новата придобивка по предназначение. В частта до кофите тротоара е много телесен, вероятно не повече от 60 см, количка минава много трудно, защото отворените капаци на кофите пречат допълнително. Ако трябва да мине количка с близнаци или инвалидна няма да стане, моля погледнете го.

Нов тротоар, но тесен и отново има паркирани коли на него

Здравейте, наскоро направихте нов тротоар на мястото на разрушения от паркиралите коли. На него обаче вече се качват коли да паркират. Излиза така, че хвърлените пари са на вятъра, защото няма антипаркинг колчета. С молба да се сложат такива за да се ползва новата придобивка по предназначение. В частта до кофите тротоара е много телесен, вероятно не повече от 60 см, количка минава много трудно, защото отворените капаци на кофите пречат допълнително. Ако трябва да мине количка с близнаци или инвалидна няма да стане, моля погледнете го.

Нов тротоар, но тесен и отново има паркирани коли на него

Отново има паркирани коли на чисто новия тротоар. Вероятно сте платили не малко пари за него, но не го стопанисвате. С мнение за колчета и нощна проверка, защото хубавия тротоар е много хубав паркинг.

Нов тротоар, но тесен и отново има паркирани коли на него

Здравейте, наскоро направихте нов тротоар на мястото на разрушения от паркиралите коли. На него обаче вече се качват коли да паркират. Излиза така, че хвърлените пари са на вятъра, защото няма антипаркинг колчета. С молба да се сложат такива за да се ползва новата придобивка по предназначение. В частта до кофите тротоара е много телесен, вероятно не повече от 60 см, количка минава много трудно, защото отворените капаци на кофите пречат допълнително. Ако трябва да мине количка с близнаци или инвалидна няма да стане, моля погледнете го.

Отново е неделя и контрол никакъв! Направете синя зона и в неделя и вдигнете цената!!! Снимките са в рамките на 20 метра!!! ДОКОГА???