Неработеща червена светлина на пешеходния светофар

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи или недобре регулирани светофарни уредби

Неработеща червена светлина на пешеходния светофар

Не работеща червена светлина на пешеходния светофар

Не работи червената светлина на пешеходния световар, от към магазин ДМ

Неработеща светлина на бутоните на пешеходния светофар

Светлините на бутоните на пешеходния светофар пред "Дон Домат" никога не проработиха след ремонта на булевард Александър Малинов.

Резултатът е, че пешеходците често решават, че бутоните не работят (тъй като бутоните не светват в зелено и изглеждат неработещи) и тръгват да пресичат на червено.

Преди повече от два месеца заварих техници да работят по светофара и ги попитах защо не свети зеленото на бутоните при натискане. Отговорът беше: "На инсталацията и липсва едно реле, до две седмици ще го има." И така сигнализирам ви два месеца по-късно.

Неработеща червена светлина

Неработеща червена светлина на пътен светофар на кръстовището ул. Никола Жеков и ул. Христо Силянов.

Също има и неработеща червена светлина на отсрещния пешеходен светофар от страната на автобусна спирка №1900

Неработеща червена светлина на светофара поставен на алеята за велосипедисти

Светофара виждащ се от колите идващи от ВМА

Неработещ светофар за пешеходци. Само червена светлина.

не свети червената светлина на пешеходния светофар

Зелената светлина на пешеходния светофар не свети.

Зелената светлина на пешеходния светофар на ул. Божан Ангелов, не свети.

Неработеща светлина на светофар

Не работи червената светлина на светофара на самото кръговото движение на ул Люба Величка

Неработеща светлина на светофар

Не работи червена светлина на секция на светофара на кръстовището при Интерпред