Изоставен Автомобил

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен от месеци автомобил с регистрационен номер YXM 1873. Явно гръцки автомобил без гражданска отговорност, без технически преглед.

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил, не са взети мерки повече от 6 м. от предходния сигнал. Колата не е в движение повече от 5 г!

Излезли от употреба (изоставени) автомобили.Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е

Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е Няма отговор на предишния Сигнал №100737/ СОА18-КЦ01-29488/ 19.07.2018 18:16:09 Сигналът извезна от картата.

Замърсяване на обществени площи / Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил без номера.

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил марка VW зелен, ударен и без задни гуми. 

изоставен автомобил

автомобилът е изоставен непосредствено до зелени площи и входа на блок 77 вх.А кв. Разсадника от поне 4 години съдейки по изтеклата гражданска отговорност и технически преглед през 2014г. 

 

Изоставен автомобил

Пред блок 100, вход А, на тротоара, има изоставен автомобил Опел Омега,светло син

Изоставен автомобил

Става въпрос за синьо Volvo, с регистрация S84I KJF. Въпросният автомобил има дата за технически преглед от 2014 и се намира в паркинга на ул. „Беломорски проход“ в посока от ул. "Кап. Тодор Ночев" към бул. "Черни връх".

Изоставен автомобил

Изоставен черен мерцедес без регистрационни номера.

 

Изоставен автомобил

От 2 години автомобил марка Крайслер, със спукани гуми, стои и не е мърдан.