"Уличен музикант" до метростанция НДК

До Общиска полиция

Здравейте,

Всяка вечер поне от 18:00 часа (ако не и от по-рано) в тунела между метростанцията на НДК, след стълбите и преди ескалатора, се появява някакъв "уличен музикант", възрастен мъж около 60-70 години, който всяка вечер свири с някаква флейта или кавал и проси.

Редовната "музика", която изпълнява е част от музиката от "Розовата пантера", което се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря...

Моля да вземете необходимите мерки - има ли разрешително за това, както е по закон? Или е "кандидат" за глоба?

Благодаря.

Публикувано в категория Други - Нарушаване на обществения ред

"Уличен музикант" до метростанция НДК

До Общиска полиция

Здравейте,

Всяка вечер поне от 18:00 часа (ако не и от по-рано) в тунела между метростанцията на НДК, след стълбите и преди ескалатора, се появява някакъв "уличен музикант", възрастен мъж около 60-70 години, който всяка вечер свири с някаква флейта или кавал и проси.

Редовната "музика", която изпълнява е част от музиката от "Розовата пантера", което се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря...

Моля да вземете необходимите мерки - има ли разрешително за това, както е по закон? Или е "кандидат" за глоба?

Благодаря.

затруднено влизане до перона на метростанция "Дж. Баучер" през "западните входове" към ул. "Златен рог".

Обръщам се към Вас като принсипал на Софийското метро. От близо 10 дена или повече сме със затруднено влизане до перона на метростанция "Дж. Баучер"  през  "западните входове" към ул. "Златен рог". Само един от трите "дълги" ескалатори работи - другите два са спрени.

Дано се заблуждавам, но през последните месеца зачестиха случаите на неработоспособност на ескалаторите в метрото като отстраняването им продължава със седмици. 

Благодаря за съдействието

 

Планов ремонт по подмяна на уличен водопровод от ул. "Богатица" до бул. "Черни връх"

Пред входа на жилищна кооперация, намираща се на ул. "Горски пътник" 25, са струпани строителни материали, строителна техника и е поставена подвижна тоалетна. Зает е целият тротоар от двете страни на входа. Затруднен е достъпът до входа на кооперацията. От тоалетната, която е поставена буквално под прозорците на живущите, се усеща неприятна миризма.

 

Възстановяване на уличен стълб на моста при ул. "Черковна" и ул. "Екатерина Симидчийска".

Стълбът на уличното осветление на моста при ул. "Черковна" и ул. "Екатерина Симидчийска" е счупен. Моля за възстановяването му!

Голяма мръсотия - неизметено и непочистено около входа за метростанция "Ал. Малинов" откъм бензиностанция "Шел".

Асансьорът на метростанция "Сердика" от страната на хотел "Шератон" е повреден повече от един месец.

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно вдясно по посока метростанция "Люлин" на бул."Царица Йоанна".

Подочвена вода руши пешеходния тунел, водещ от метростанция "Цариградско шосе" към квартал "Дружба"

Подочвена вода избива в тунела малко след средата (в посока метростанцията) и пред югоизтичния асансьор. Шпакловката на места е подпухнала и готова да падне.

Неработещ асансьор на метростанция "Европейски съюз"- необходимост от регулиране на движението за пресичане по бул. "Черни връх"!!!

От повече от 5 дена не работи асансьорът на метростанция "Европейски съюз". Пресичането на бул. "Черни връх" от трудноподвижни граждани и майки с колички е невъзможно!!!

Моля за бързо и адекватно разрешаване на проблема.

Моля да се извършва ръчно регулиране на пресичането на бул. "Черни връх" от полицията или някакъв друг вид подходящо регулиране докато тече ремонта на асансьора.

Благодаря!

 

Лошо обслужване на касиерка на метростанция "Джеймс Баучър" от страна на ул."Майор Томпсън".

Платено с монети.