Изоставени автомобили

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставени автомобили. Автомобили, спряли на направилно на платното.

Множество автомобили, паркирали в зелени площи, по тротоара и т.н., изоставени автомобили, навнесена кал по тротоара

Между магазин Фантастико и сладкарница Марти има десетки автомобили, спрели по тротоара, в зелените площи, по пешеходната алея към блока по-назад и пр. Поне 5 от автомобилите са изоставени и с ограбени части. От постоянното движение на автомобили, по тротоара на Цветан Лазаров е докарана много кал.

Изоставени автомобили

Изоставени автомобили

На бул. Дондуков 149, под моста Чавдар има изоставени автомобили, които не са местени от месеци:

БМВ СВ 0677 АХ - червен

Ауди РВ 3743 КН - син

Камаро СА 0281 АА - виолетов

Тойота СА 3455 ВР - бял

изоставени автомобили

Здравейте,

на паркинга зад студенсткото общежитие от доста време са оставени два автомобила и не се движат /най-малко година/, единия е разбит като дори в него спеше бездомник.

изоставените автомобили създават предпоставки за замърсеване, както и пречки и относно паркирането на постянно живеещите в района, като заемат местата.

Моля Ви за проверка и принудително извозване на неподвижните и изоставени МПС-та.

 

Изоставени автомобили

Пред блок 122 вход А има изоставен тъмночервен автомобил марка "Рено" с рег. номер СА 2466 ВА

В тревната площ между блок 121 и блок 122 има изоставен бял автомобил без регистрационен номер, частично повреден от ПТП

Изоставени автомобили.

На ъгъла на ул. "Царево село" и ул. "Ворино" има изоставени автомобили. Единият е без регистрационни номера. Другият е на срещуположния ъгъл, от който е останала купчина желязо.

Изоставени автомобили

Изоставени автомобили

Автомобили с изтекъл преглед, очевидно извън експлоатация, заемащи ценни паркоместа. Рег. номера: C4777XH, C1667HT, CA6421AA, C3667MC.

Дори един от тях е и без регистрационни табели. 

изоставени автомобили