Изоставен автомобил, бяла Шкода 105, в зелените площи. Без номера

Изоставен автомобил, бяла Шкода 105, в зелените площи. Без номера

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен автомобил, бяла Шкода 105, в зелените площи. Без номера

Изоставен автомобил, бяла Шкода 105, в зелените площи. Без номера

Изоставен автомобил бяла Шкода C8983MT блок 36 Младост 1

Изоставен автомобил бяла Шкода C8983MT пред блок 36 вход 8 в Младост 1. Виж снимката.

Изоставен автомобил Шкода Фелиция без номера

Тъмносин цвят, няма номера.

Изоставен на ул. Асен Пейков на тротоара до бул. Самоков

изоставена бяла Шкода СА8564ТС

Отпред, вдясно на бл. 524, вх. 4, е изоставена бяла Шкода от старите модели, номер СА8564ТС, с изтекъл преди повече от 2 години технически преглед.

Изоставен автомобил без рег. номера паркиран върху зелени площи

Това място се превърна в паркинг

Изоставен в зелени площи автомобил Москвич без регистрационни номера

Здравейте,

Бих искал да информирам за изоставен в зелени площи автомобил Москвич без регистрационни номера, който стои зад Бл. 475 повече от 5 години (спавка - Google Street View - Март, 2012).

Моля за неговото репатриране.

Благодаря.

Изоставен автомобил Шкода

Изоставен автомобил Шкода, номер СА1374КМ

Изоставен автомобил - Шкода Фелиция

Здравейте,

На паркинга пред блок 553 в Младост 1А има изоставен автомобил. Марка и модел - Skoda Felicia, РН: С5456МК, хечбек, тъмно-син, 4 врати. Стикерите за ГО и технически преглед са изтекли от повече от година. Автомобилът не е мърдан от повече от две години.

Прилагам снимки.

Моля, отстранете замърсяващия обект. 

Поздрави,

 

Изоставен автомобил - зелена шкода

Изтекъл технически преглед 11.2016

Изоставен автомобил Шкода 120L

Изоставен автомобил в тревните площи