Редовно паркиране на тротоара

Редовно паркиране на тротоара

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Редовно паркиране на тротоара

На тази улица има тротоар само от едната страна и на него почти винаги има паркирани едни същи коли.

Редовно паркиране на тротоара

Всеки ден на посоченото място множество коли паркират на тротоара. Моля санкционирайте ги редовно или изпратете паяци.

Редовно паркиране на тротоара

Паркирането на тротоара Орел и Рилски езера от няколко години е просто навик, който вече на никой не прави впечатление.

Фактите са както следва:

1) редовно паркиране на тротоара

2) невъзможност да се мине по тротоара нито от едната нито от другата страна

3) и двата тротоара са за ремонт. Тези на снимката

3.1) отдясно – плочките вече са за ремонт

3.2) отляво – няма вече никаква настилка, останала е само пръст

4) ситуацията на тротоарите показва, че едни обикновени колчета решават проблема.

Благодаря предварително и се надяваме на скорошно разрешаване на въпроса

Редовно паркиране на тротоара

Редовно паркиране на тротоара

редовно паркиране на тротоара

За пореден път ви информирам, че на ул. Чумерна 20, РЕДОВНО, по-точно - ежеднвено, паркират едни и същи коли (вероятно на служители на фирма, регистрирана на същия адрес). В случая на снимката е паркиран лек автомобил с рег. №СА5505ТР.

Вече неколкократно съм подавал сигнали за това нарушение, последния под номер 35278, на който ми тоговорихте, че след извършена проверка нарушение не е било регистрирано. Ами, ето, ргистрирано е ОТНОВО от мен НОВО нарушение и е документирано. От вас се очаква да наложите санкция на нарушителите и да не позволите подобни нарушения в бъдеще. Защото като видите майка с количка как слиза на платното за да заобиколи този автомобил ще разберете значимостта на нарушението и няма да подхождате формало и по чиновнически, както досега. А досега, това което правихте беше да произведете цяла преписка, да похарчите часове от работното си време, да си вземете заплатата, но всъщност да не свършите работа и за 5 стотинки! 

Редовно паркиране на тротоара

На посоченото място, пред платения паркинг, почти ежедневно има пракирал автомобил на тротоара.

Редовно паркиране на тротоара

Редовно паркиране на тротоара

редовно паркиране на тротоара

За пореден път ви информирам, че на ул. Чумерна 20, РЕДОВНО, по-точно - ежеднвено, паркират едни и същи коли (вероятно на служители на фирма, регистрирана на същия адрес). В случая на снимката е паркиран лек автомобил с рег. №СА5505ТР.

Вече неколкократно съм подавал сигнали за това нарушение, последния под номер 35278, на който ми тоговорихте, че след извършена проверка нарушение не е било регистрирано. Ами, ето, ргистрирано е ОТНОВО от мен НОВО нарушение и е документирано. От вас се очаква да наложите санкция на нарушителите и да не позволите подобни нарушения в бъдеще. Защото като видите майка с количка как слиза на платното за да заобиколи този автомобил ще разберете значимостта на нарушението и няма да подхождате формало и по чиновнически, както досега. А досега, това което правихте беше да произведете цяла преписка, да похарчите часове от работното си време, да си вземете заплатата, но всъщност да не свършите работа и за 5 стотинки! 

Редовно паркиране по тротоара

Редовно паркиране по тротоара

Редовно паркиране на тротоара

Поради непосредствената близост на 143 ОУ, родители паркират безогледно върху тротоара, запречвайки пешеходните и гаражните изходи на живущите на съседните адреси. Редовно опонират на забележките с довода, че тротоарът е общински, че по правилник имат право да спрат, където пожелаят, че влизат в училище "само за малко" и "...аз само за 5 минути". Резултатът е, че тротоарът е вече с натрошени плочи. Ежедневно водя преговори с някой, за да мога да се прибера в дома си - независимо дали с кола или пеш. 

Молбата ми е общината да предприеме мерки с поставянето на анти-паркинг колчета и подходящи знаци.