Паркирали автомобили върху детска площадка и изкъртена пейка

Нерегламентирано паркиране върху детска площадка, намираща се на островчето между бл.7 на бул.П.Ю.Тодоров и ул.Доспейски проход.  От тази нощ е изкъртена една от пейките на детската площадка.

Проблемът става много осезем през зимните месеци, когато автомобилите свалят на улицата кал и мръсотия от размекнатата почва.  Еднократно санкциониране на нарушителите не носи абсолютно нищо, защото паркирането върху площадката е превърнато в норма.  Моля, Община Триадица да сподели какво е дълготрайното решение за тази площадка?

Публикувано в категория Детски площадки - Повредени, счупени или липсващи съоръжения на детски площадки

Паркирали автомобили върху детска площадка и изкъртена пейка

Нерегламентирано паркиране върху детска площадка, намираща се на островчето между бл.7 на бул.П.Ю.Тодоров и ул.Доспейски проход.  От тази нощ е изкъртена една от пейките на детската площадка.

Проблемът става много осезем през зимните месеци, когато автомобилите свалят на улицата кал и мръсотия от размекнатата почва.  Еднократно санкциониране на нарушителите не носи абсолютно нищо, защото паркирането върху площадката е превърнато в норма.  Моля, Община Триадица да сподели какво е дълготрайното решение за тази площадка?

Паднал клон върху пейка и детска площадка

Здравейте,

Искам да съобщя за паднал клон върху пейка и част от детската площадка между улиците Жолио Кюри, Антон Чехов и Димчо Дебелянов.

С уважение,

Лъчезар Африканов

изкъртена ограда на детска площадка

На голямата детска площадка в парка "Гео Милев" - до фитнес уредите, е изкъртена и премахната значителна част от оградата. Моля да бъде поставена нова ограда.

Изкъртена катерушка на детска площадка

Пред бл.634 на детската площадка има изкъртена катерушка.

Неправилно паркирали автомобили на детска площадка

В район "Лозенец" на територията на градинка в междублоково пространство редовно неправомерно паркират автомобили. Градинката се намира при магазин "Т-Маркет" в пространството между ул. "Драгалевска", бл. 17, ул. " Майор Томпсън", бл. 74 и ул. "Персенк", бл. 18. Входа за площадката е от към ул. "Персенк". Автомобилите редовно се качват от към подстъпа на магазин "Т-Маркет" и паркират в зелените площи на градинката. Молим за бързо съдействие и санкциониране на нарушителите!

Неправилно паркирали автомобили на детска площадка

 

На улица „Боянски Водопад“, в ж.к. Гоце Делчев, между блок 67-69 има детска площадка. По неясни за мен обстоятелства площадката не е обезопасена и оградена с колчета, поради което там непрестанно влизат автомобили (откъм бл. 69), за да паркират както на алеите и площадката, така и на малко останалите в София залени площи. Това определено застрашава безопасността на децата и хората, които прекарват време навън.

 

Особено нахално паркират коли там през почивните дни. Когато тази Събота (28.03.2015) се обадих на „Паркинги и Гаражи“, за да подам сигнал да вдигнат тези абсолютно неправилно и незаконно паркирали автомобили, те ми отговориха да си пусна жалба, защото някой от общината трябвало да им нареди!

 

Моля за своевременна и адекватна проверка на моя сигнал и да предприемете незабавно действия, за да се предотвратят  много вероятни инциденти и да се гарантира безопасността на децата, които играят там!

 

Автомобили, паркирали на тротоар, непосредствено до детска площадка

Редовно се паркира на тротоара, непосредствено пред детската полщадка на ъгъла на ул.Канарче и Ул.Жеко войвода. Изпратените снимки са направени само в рамките на 2 часа днес. Моля, да се вземат мерки - да се глобят нарушителите и да се поставят антипаркинг колчета (за да се реши проблема дългосрочно), защото това е единствения тротоар в района (в който строителството е абсолютно безраборно) и вече и по него не може да се ходи. Да не говорим, че колите спират буквално почти ВЪВ  детската площадка и не е безопасно и за децата. 

Паркирали автомобили в зелени площи и на детска площадка.

Изключително кално и мръсно заради паркирали автомобили в зелени площи и на детска площадка.

 

Паркирали автомобили в зелени площи и на детска площадка.

Паркирали автомобили в зелените площи до детска площадка

На ул. Голаш, ежедневно има много паркирали автомобили в зелените площи по продължение на детските площадки. Разнася се огромно количество кал, мръсно е и е опасно за децата на площадките.