Неподдържано съоръжение в дестска площадка

Здравейте,

Основата под пясъка, насипан при съоръженията на детската площадка, се е оголила и е видима.

Публикувано в категория Детски площадки - Повредени, счупени или липсващи съоръжения на детски площадки

Неподдържано съоръжение в дестска площадка

Здравейте,

Основата под пясъка, насипан при съоръженията на детската площадка, се е оголила и е видима.

Опасно съоръжение на детска площадка

Детската пързалка е счупена.

Липсващо съоръжение на детска площадка

На площадката зад бл 22 в жк Христо Смирненски липсва съоръжение. Има и повредена част от пържалката. 

Счупено съоръжение на детска площадка

Повредено съоръжение на детска площадка

На детската площадка между блок 4 и блок 3 а има  изградена дървена къщичка за игра,на която покривът от талашитени плоскости не е в добро състояние.Плоскостите са разкъртени от едната с трана и се разпадат на трески.Моля да бъде поправен или укрепен покрива.

Счупено съоръжение на детска площадка

В Докторската градина на детска площадка има съоръжение - катерушка с пързалка, на която има счупени дъски. Моля за проверка и подмяна на същите.

Счупено съоръжение на детска площадка

Счупеното съоръжение е тип въртележка-клатушка. Много опасно за децата. Трябва да се подмени спешно.

Опасно съоръжение на детска площадка

Люлките и оградата на детската площадка са счупени.

Счупено съоръжение на детска площадка.

В парк "Възраждане" на детската площадка на люлката има счупена дъска. Моля за проверка и подмяна.

Опасно съоръжение на детска площадка

Близо до детската площадка пред блокове 354,355 и 358 стърчат железа от стари съоръжения, също така има много камъни и някое дете може да се нарани.