Затворена и усвоена неправомерно част от улица Васил Стефанов

Здравейте,

След прочетени няколко жалби и отговори от Ваша страна, улица Васил Стефанов посока бул. България продължава да стои неизползваема за гражданите и усвоена за лични нужди от комплекс Галерия Витоша.

Комплекс Галерия си е позволил да затвори две от платната и да ги използва за лични нужди, като паркинг пред входа на кооперацията.

Въпреки Вашите сигнали и молби да бъдат премахнати заграждащите съоръжения, те все още са там и възпрепядстват преминаването на автомобилите.

Движението от и към квартала става само в една лента, тъй като в най - лява лента посока комплекс Грийн Резидънс ВИНАГИ има спрели коли, въпреки знака, който забранява паркирането.

 

Моля, за най - бързо разрешаване на проблема, тъй като това своеволие просължава повече от 3 месеца...

 

Предваеително благодаря за съдействието.

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Неправомерно поставяне върху тротоари на ограждащи елементи

Затворена и усвоена неправомерно част от улица Васил Стефанов

Здравейте,

След прочетени няколко жалби и отговори от Ваша страна, улица Васил Стефанов посока бул. България продължава да стои неизползваема за гражданите и усвоена за лични нужди от комплекс Галерия Витоша.

Комплекс Галерия си е позволил да затвори две от платната и да ги използва за лични нужди, като паркинг пред входа на кооперацията.

Въпреки Вашите сигнали и молби да бъдат премахнати заграждащите съоръжения, те все още са там и възпрепядстват преминаването на автомобилите.

Движението от и към квартала става само в една лента, тъй като в най - лява лента посока комплекс Грийн Резидънс ВИНАГИ има спрели коли, въпреки знака, който забранява паркирането.

 

Моля, за най - бързо разрешаване на проблема, тъй като това своеволие просължава повече от 3 месеца...

 

Предваеително благодаря за съдействието.

Районът от двете страни на улица Васил Стефанов е силно замърсен

Районът по протежението на улица Васил Стефанов в Манастирски ливади изток (асфалтираната и неасфалтираната част) е силно замърсен. Голяма част от боклуците се дължат на околните строежи. Освен това има счупени стъкла, битови отпадъци, изоставени чували с боклуци. Каналът в непосредствана близост до строежа на Мона е запушен с боклуци от строителната дейност.

повече от 7 огромни дупки по пътното платно по улица Васил Стефанов

повече от 7 огромни дупки по улица Васил Стефанов (между сприрка "кв. Манастиркси Ливади и улица "421-ва"

Затворени платна за движение по улица Васил Стефанов и неправилно паркиране

Две от платната на улица Васил Стефанов в посока булевард България са затворени от улица Спас Скоколов до края на коплмекс Галерия Витоша.

Също така в двете платна които остават свободни за ползване се спира в едно от тях и преминаването на два автомобила е невъзможно.

В посока улаци Луи Айер има неправилно спрели коли в лявата лента и отново преминаването е затруднено.

Приложени са и снимки.

Очакваме действия в най кратки срокове.

Загрдени са неправомерно две платна от улицата "Васил Стефанов" от к-с Галерия Витоша, което е предпоставка за възникване на ПТП!!!

Нововъведеният в експлоатация комплекс Галерия Витоша неправомерно държи заграждения върху две от платната на улицата "Васил Стефанов", което  причинява затруднение в свободното движение на автомобили и налага изчакване на движението при налични автомобили в двете посоки (поради паркирани автомобили в едното платно). По този начин от 4 изградени платна за движение, реално се използва едно платно за двупосочно движение на автомобили, товарни МПС и едротоварна техника от съседните строежи !!! Абсолютно недопустимо и видимо безконтролно допускане на подобно недоразумение от страна на Община Триадица и СО!!!

Улица Братя Шкорпил е затворена от строителен обект. Липсва организация на движението с знаци както и че е затворена. Пешеходците са затруднени. Липсва сигнализация през тъмната част от дененощието.

Чия е ул. Васил Стефанов

Участъкът от пътя пред новопостроената сграда е ограден от собственицити и не е възможна употреба на пътната инфраструктура. Защо плащам данъци - няма достъп до пътна инфраструктура, няма тротоари, няма улично осветление вечер, няма канавки при дъжд?

Неправомерно усвоена площ

Повече от 3 години въпросната фирма МиБМ Експрес си е присвоила една голяма част от тревните площи намиращи се зад тяхната сграда и я използват усилено за паркинг на автомобили, бусове и камиони. Видимо даже оградена и с мрежа. ЩЕ ВИ ПРИЛОЖА И САТЕЛИТНИТЕ СНИМКИ.

Дупки на пътя на ул. Васил Стефанов

Огромни дупки на ул.Васил Стефанов

Дупки на ул.Васил Стефанов и необезопасен мост над река...Стеснен участък над моста  и  оасност от пропадане!