Множество дупки и рушащ се път

Искам да подам сигнал за множество дълбоки дупки на ул. Васил Стефанов, ул. Димитар Сагаев и ул. Йордан Бакалов - Стубел. Също така да съобщя че пътят на ул. Васил Стефанов се руши откъм реката и се стеснява всеки ден, като реката го поглъща (няма и поставени мантинели откъм реката). По тъмно е възможно кола да падне в реката.

Публикувано в категория Други - Други

Множество дупки и рушащ се път

Искам да подам сигнал за множество дълбоки дупки на ул. Васил Стефанов, ул. Димитар Сагаев и ул. Йордан Бакалов - Стубел. Също така да съобщя че пътят на ул. Васил Стефанов се руши откъм реката и се стеснява всеки ден, като реката го поглъща (няма и поставени мантинели откъм реката). По тъмно е възможно кола да падне в реката.

Дупки по уличното платно + рушащ се тротоар

Изпращам снимки от ул. "Елисавета Багряна" в участъка между ул. "Постояноство" и ул. "Хемус" - тротоарът е разрушен от години, а сега на уличното платно се образуват дупки, които ще се разрастнат бързо през зимата и ще затруднят преминаването.

Толкова ли няма средства да се оправи улицата? Колко време ще мине и колко подадени сигнали трябва да има, за да може нормално да се ходи по тротоара и колите да преминават по равен асфалт? Щеше ли общинската администрация да нехае, ако хората, от които зависи да се свърши работата, минават по няколко пъти на ден по тази улица?

Множество дупки, улицата завършва с 'лунен пейзаж' с множество кал и кратери!

рушащ се кантон

част от него е бил заведение, сега е свърталище на наркомани, бездомни и тоалетна....

рушащ се мост

Мостът над реката на ул. Детска Песен при ул. Габровница се руши. Върху бетонът е пропуснато да се сложи асфалтово покритие при строежа и той се разрушава, като вече стърчат железа от арматурата, както се вижда и от снимката. Това го прави и опасен, освен че продължава да се разрушава. Трябва да се сложи асфалтов пласт отгоре.

Рушащ се тротоар

Тротоарът се руши. Има липсващи и повдигнали се плочки.

Рушащ се блок.

На ул. "Кутловица" 41 блока се руши. Липсват носещи стени. Блока е осем етажен. Падат плочки. Отвън е само на изолация.

Рушащ се подлез

Подлезът на кръстовището на бул. "Гоце Делчев и бул. България е в окачно състояние, освен падащите таванни елементи и изкъртената настилка, наскоро е горял и павилион, над и около който всичко е разрушено.

Рушащ се паваж

Паважът на ул." Арх. Йордан Миланов" от страната на жилищните сгради в продължение на около 7-8 метра преди кръстовището с улица "Вишнева" се руши в следствие на некачественото му възстановяване след извършен ремонт на бордюрите.

Моля за своевременна намеса преди образуване на голяма дупка на улицата и съответно нарастване на опасността от ПТП.

Рушащ се асфалтов път

Дъждовете през последните седмици разрушиха асфалта и пътят е осеян с огромни дупки, които вече не могат да се заобикалят. Налице са предпоставки за ПТП и закъсали автомобили. Моля за спешна реакция.