Несъбрани чували и други боклуци

 Здравейте,

до тротоара пред Детската градина има несъбрани чували с листа от предните акции и други едри или по-дребни боклуци.

Публикувано в категория Екология. Зелена система - Неизвозени/несъбрани сухи листа

Несъбрани чували и други боклуци

 Здравейте,

до тротоара пред Детската градина има несъбрани чували с листа от предните акции и други едри или по-дребни боклуци.

несъбрани чували с боклуци

Здравейте.

 

Има несъбрани чували с боклуци на посоченото място на тротоара. Боклуците са събрани от общината.

Това не се случва за първи път.

 

 

 

 

Несъбрани чували с отпадък

След поредното метене на кварталните улици, със седмици отсват несъбрани чувалите с отпадък. Резултатът е съборени, разпиляни, скъсани чували, от които боклукът отново се озовава на улицата. Можете да видите прикачената снимка.

Несъбрани чували с листа

Моля чувалите с шума да бъдат своевременно извозени. Оставени до контейнерите чували се разпиляват, късат и отново се пръскат събраните листа!

Несъбрани чували с листа

На улица „Маринковица“от месец Октомври до днес чувалите с листа не са извозвани.

Несъбрани чували с листа


Здравейте,


Искам да подам сигнал за несъбрани чували с листа от
кампанията „Да изчистим България” на 16.09.1017г. Мястото е до паркинга на VMWARE, от към ул.”Любен Русев”, до бул. „Цариградско шосе 30”.Съгласно
разпоредбите на общината листата не се изхвърлят в кофите за битов отпадък и
хората живущи в близкия блок съвсем резонно са ги събрали в чували, поставени
до кофите за боклук. Но какво се случва вече 31 дена тези чували не се
извозват, въпреки че кофите за смет се изпразват периодично – на тях пише фирма
WOLF. Вече повече от месец тези листа си гният, разлагат и
се разпръсват от клошари, които проверяват какво има в чувалите. Нали се сещате
колко хора ще излязат на следващия призив за почистване на София, при това
отношение на общината?! А после се чудим защо хората имат негативно отношение.

Несъбрани чували с боклук

Зад спирката на тролеите "бул. Пейо Яворов", посока Плиска на Цариградско шосе от месеци стоят захвърлени на земята чували с отпадъци, вероятно строителни.

несъбрани чували с листа

На ул. "Мургаш", срещу болница Шейново работниците от чистотата са събрани паднали листа в найлонови чували. Преди ден част от листата са взети от почистващата фирма, но са останали неприбрани чували, които вече се ползват вместо съдове за отпадъци. Хората натрупват в тях други отпадъци.

Моля спешно да се приберат чувалите и да се почисти около тях.

Несъбрани чували с листа.

Забравени чували с листа. В участъка има 2 чувала на около 30м един от друг.

Несъбрани чували с листа

Чувалите със събраните листа не са събрани от седмици.