Паднало сухо дърво на гърба на блок № 29, ул."Метличина поляна".

Паднало сухо дърво на гърба на блок 29, ул."Метличина поляна". Моля за Вашето съдействие.

Публикувано в категория Екология. Зелена система - Паднало дърво

Паднало сухо дърво на гърба на блок № 29, ул."Метличина поляна".

Паднало сухо дърво на гърба на блок № 29, ул."Метличина поляна". Моля за Вашето съдействие.

Няма улично осветление в жк."Гоце Делчев" по ул."Ясна поляна", "Метличина поляна" и ул."Силиврия".

Много дълбока дупка зад бл.7А на ул."Твърдишки проход" и ул."Метличина поляна".

Дупката е пълна с боклуци на нивото на мазетата.

Паднало в момента дърво на детска площадка между ул. "Мала планина" и бул."Никола Вапцаров".

Паднало голямо дърво зад пицария "Ветрило" в жк. "Стрелбище".

Дървото е между пицария "Ветрило" и блок 3 Б ипречи на движението по малката уличка.

Регулиране на движението на Кръстовището на ул. "Житница", ул."Съвет на Европа" и ул."Хайдушка Поляна"

Здравейте, не съм виждала по-опасно кръстовище от това в София!!!! Пресичането на ул. "Житница", както с кола така и през пешеходната пътека, е като игра на "Руска рулетка". Вероятността някой да те отнесе и като шофьор и като пешеходец е огромна, почти 100%. Чудя се как все още не е станала сериозна катастрофа с жертви.

Моля Ви, за спешно изграждане на светофарна уредба!

Непочистени от сняг ул."Медковец" и ул."318" в кв."Красна поляна-1"

Липсва капак на кръгла шахта на тротоара между бл.9 и бл.123 в жк."Красна Поляна" ул."Суходолска".

Изровено улично платно на ъгъла на ул."Бяла бреза" и ул."Пряка поляна"

Здравейте,

С настоящето бих искал да подам сигнал за много лошо състояние на уличната настилка, на ъгъла на посочените улици. Ние живеем на 20-на метра от ъгъла на улиците "Бяла бреза" и ул."Пряка поляна" и преминаването през този участък е трудно, а вече се създават и предпоставки за увреждане на гумите и/или ходовата част на автомобилите.

Моля, за провеждане съответните ремонтни дейности на уличната настилка. Приложено изпращам снимков материал.

Некачествено косена на трева от двете страни на ул."Хайдушка поляна" и ул."Балчик"