Превахване на Инвалидно място пред кооперацията

Във връзка с поставено инвалидното паркомясто пред кооперация на ул. Славище 18.

В сградата на ул. Славище 18, както и в съседните кооперации няма инвалид. Мястото не се ползва по предназначение, а заема място за два автомобила.

Моля това място да бъде преместено там където има регистриран инвалид или на друго място. 

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Проблеми в сигнализацията, регулираща паркирането

Превахване на Инвалидно място пред кооперацията

Във връзка с поставено инвалидното паркомясто пред кооперация на ул. Славище 18.

В сградата на ул. Славище 18, както и в съседните кооперации няма инвалид. Мястото не се ползва по предназначение, а заема място за два автомобила.

Моля това място да бъде преместено там където има регистриран инвалид или на друго място. 

Паркиране на инвалидно място

На място, предназначено за паркиране на коли на хора с увреждания има паркирана кола без инвалиден стикер. Паркирането е непосредствено след знака за инвалидност.

Недостъпно инвалидно място.

На ул. "Хан Крум" има паркиран автомобил на инвалидно място. Автомобилът е от 10 дни на мястото и е отказан достъп на инвалид да ползва това място.

Инвалидно място за паркиране

В новата зона за за паркиране пред медицински център Лозенец сте забравили да сложите места за паркиране на инвалиди. Там има рехабилитация и идват за лечение хора с проблеми в придвижването. 

Паркиране на инвалидно място

На улица Стефан Караджа 11, на инвалидно паркомясто от сутринта на 15.03.2015 е паркиран автомобил с Рег. № СА 5568 РК. Има стикер за инвалидно място, но се смята, че собственикът няма право на такъв стикер.

 

Паркиране на инвалидно място

Здравейте! Казвам се Н.......... С............. -инвалид 2 група с проблеми със сърцето и имам затруднено придвижване.
От няколко седмици периодично ми се налага да идвам до центъра на София,и по конкретно карето около
пл.Славейков - Гладстон,Раковска,Хан Крум,Рачо Димчев.
Тъй като зная ,че в това каре има 5 места предвидени за инвалиди.
Учудването ми е,че масово автомобили нямащи право да спират на тези места са паркирали и то почти винаги едни и същи:-( По конкретно става на въпрос за 2 те места около 2 ри ДКЦ на Хан Крум -1.
Миналата седмица се обаждах на телефона Ви и една дама ми обясни как трябвало да търся общинска полоция те нищо не могли да направят,но щяла да подаде сигнал:-((
Е подала го е ама друг път.Колите се стояха целия ден без никои да им обърне внимание.Онзи ден същото.
Днес сутринта пак.Този път наистина ми писна и направих снимки на колите които са паркирали от вчера и не са мръднали изобщо.Прилагам снимки за да не бъда голословен.Надявам се някои от отговорните хора в тази община да се вземе в ръце и най накрая да си вършат работата за която ние дънакоплатците плащаме вкл. и аз.И това не съм само аз които му е трудно да си намери място за час-два а и други хора също съм бил свидетел как обикалят за място.Моля за вашето съдействие.

Маркировка за инвалидно място

Пред месарския магазин на площад "Журналист" сега се правят маркировки за паркиране на инвалиди с размер 1м на 1м. Така направената маркировка в синьо с инвалидна количка, може да се покрие от автомобил. Това е предпоставка за нарушения.

Паркиране на инвалидно място..

Ъгълът на ул. Пиротска  и ул. Българска морава. Бял бус с регистрация Т4229АК-Пежо. 

Паркиран на инвалидно място автомобил

Системно се нарушава маркировката за паркиране.

Непочистено инвалидно парко място

Здравейте, днес минавайки по жълтите павета на площад Александър 1 (срещу художествената галерия), с изумление видях, че едно от инвалидните паркоместа се ползва като сметище за сняг.