Полиция, община, ЦГМ и прочее служби, изхранващи се с нашите данъци не си вършат работата

В натоварен час, на едно от най-натоварените кръстовища в София, винаги има между 9 и 11 МПС, които са паркирали или престояват в грубо нарушение на правилата.
Това се случва въпреки работата на полицията, или по-скоро именно поради лошата работа на пътна полиция, липсата на ефективен контрол и още по-голямата липса на налагане на ефективни наказания, особената некомпетентност на ръководството на столичния КАТ (които още живеят в 15 век с тефера и калема), абсолютното отсъствие на координация с другите некомпетентни служби - ЦГМ (които с 13 паяка си мислят, че ще наложат контрол в двумилионен град) и общината.
Надявам се, че се наслаждавате на некомпетентното си съществуване и се радвате на заплатите си...

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно извън синя/зелена зона.

Полиция, община, ЦГМ и прочее служби, изхранващи се с нашите данъци не си вършат работата

В натоварен час, на едно от най-натоварените кръстовища в София, винаги има между 9 и 11 МПС, които са паркирали или престояват в грубо нарушение на правилата.
Това се случва въпреки работата на полицията, или по-скоро именно поради лошата работа на пътна полиция, липсата на ефективен контрол и още по-голямата липса на налагане на ефективни наказания, особената некомпетентност на ръководството на столичния КАТ (които още живеят в 15 век с тефера и калема), абсолютното отсъствие на координация с другите некомпетентни служби - ЦГМ (които с 13 паяка си мислят, че ще наложат контрол в двумилионен град) и общината.
Надявам се, че се наслаждавате на некомпетентното си съществуване и се радвате на заплатите си...

Служители на Чистота не си вършат работата

Редовно се случва служителките на чистота да минават по улицата, замитайки отгоре-отгоре, а след тях остават повечето боклуци. По-често ги виждам да си почиват и пушат цигари.

служителите с кола номер СВ9674МВ не си вършат работата

При занк забранено спирането на бул. „Христо Ботев“107 . През целия ден / 26062018/ паркираха коли за повече от час/ за  или 3/. Фирмата която контролира района не извърши нито едно действие към тези коли. Когато направих забележка, те ми се измяха в лицето, че не било тяхна работа. Колата на служителите е СВ9674МВ. Един от служителите е И. Б. Обадих се и на Общинска полиция в 14:00 ч казаха да подам писменно оплакване до Градска мобилност.Същата кола СВ9674МВ със СЪЩИТЕ служители през деня в рамките на 6ч невидях да заскобят нито една кола която е в нарушение в раьона от бул. СЛИВНИЦА до ул. СИМЕОН,ще го потвърдя и в съдът със снимки /дата/час/минута.

Неправилно паркиране заради общинарите, които не си вършат работата.

Кога ще си свършите работата и отстраните и глобите постоянните нарушители, които са окупирали единствената лента за движение?? Кога?

Постоянните нарушения продължават. Полицята и общината не си вършат работата, а още не са в затвора за престъпления по НК

Напомням Ви, че неизпълнението на служебните задължения от страна на Пътна полиция и Столична община е престъпление по НК, за което се лежи в затвора.

ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ!!!!!!!!

 

Несправяне с работата на Столичен инспекторат и Пътна полиция

През изминалите две седмици, поради ремонт на кръстовището на Черни връх и Каблешков, левият завой от Черни връх се извършваше по Хенрик Ибсен. И отнемаше доста по-малко време отколкото по Тодор Каблешков.

Причината за това е неизпълнението на задълженията и несправяне с работата на Столичен инспекторат и на Пътна полиция да наказват и превентират паркиралили и спрелите около мол Парадайс.

Главната опасност за едно общество е тези, на които се плаща да налагат закона, да не си вършат работата както трябва.

Очаквам някой да вземе адекватни мерки.

Поредна неделя, поредни над 15 нарушители, пореден ден без полиция и паяк! До кога?? Колко сигнала трябват за да си свършите работата??

МРЪСНА КАЛНА И С КОНСКИ ЕКСКРАМЕНТИ ВЕЧЕ А САМО СЕ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИ НИТО ОБЩИНАР НИТО ПОЛИЦИЯ НЕ ИМА

МРЪСНА КАЛНА И С КОНСКИ ЕКСКРАМЕНТИ ВЕЧЕ А САМО СЕ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИ НИТО ОБЩИНАР НИТО ПОЛИЦИЯ НЕ ИМА  В  ТОЗИ РАЙОН 

 

Лоша работа на Общинска полиция и на Столична Община

Здравейте Дами и Господа,

От месец и половина се опитвам да накарам ОБщинска полиция нещо да свърши и да махне паркираните на улица Вишнева 5 коли, в платното за движение. Не, колите от ден на ден стават все повече и повече.

Явно ОБщинска полиция е заета да ви пази апартаментите с асансьорите а вие сте заети да си пиете кафенце.

 

Загубихте ми месец и половина да звъня всеки ден и да ви гледам как не вършите нищо. Сега ще подготвят едно материалче към телевизията, вие следете коя, нека това ви бъде изненада. Да видим кой, какво и как работи. Ако изобщо имате акъл да работите нещо, в което се съмнявам.

 

Пълна абдикация на Община и Полиция от проблемите на гражданите!

Здравейте,

Напълно съм възмутена от липсата на какъвто и да е резултат относно описания не веднъж от мен проблем с вързани на улицата агресивни кучета! Пълна абдикация на властта и невъзможност (или нежелание!) да се справи с проблема! И ако някой ден има пострадал човек или дете от набега на тези кучета, кой, кажете ми, не е изпълнил гражданския си дълг - аз или вие?!