Лошо състояние на подлез на ул. Нишава

Подлеза на ул. Нишава и бул. България, до 126-то ОУ,  е в много лошо състояние. Липсват част от металните плоскости на тавана и повече от половината осветителни тела. Има и едно електрическо табло, което не е закрепено добре за стената. Моля да бъде извършен ремонт и по-строг контрол срещу вандалите. Вероятно и видеонаблюдението не работи, след като нищо не е направено по въпроса в продължение на повече от един месец.

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Липсващи, повредени или неефективни конструктивни елементи в подлези

Лошо състояние на подлез на ул. Нишава

Подлеза на ул. Нишава и бул. България, до 126-то ОУ,  е в много лошо състояние. Липсват част от металните плоскости на тавана и повече от половината осветителни тела. Има и едно електрическо табло, което не е закрепено добре за стената. Моля да бъде извършен ремонт и по-строг контрол срещу вандалите. Вероятно и видеонаблюдението не работи, след като нищо не е направено по въпроса в продължение на повече от един месец.

Подлез в лошо състояние.

Подлеза на булевард „Михай Еминеску“, спирка "Румънско посолство" е в лошо състояние, изпочупени плочки, изронени стъпала, липса на козирки. Моля да бъдат предприети необходимите мерки.

Подлез в лошо състояние

Подлезът на "Орлов мост" откъм ул. цар Иван Асен 2 е в лошо състояние - в графити, плакати, лепенки. Там беше извършен ремонт преди по-малко от 4 години, но липсва подръжка, въпреки че има охрана. 

Подлез в лошо състояние!!!

Подлезът на Орлов мост, който излиза на езерото "Ариана" е в лошо състояние. Таванът му има нужда от ремонт. Има полувисящи лампи.

Моля да се направи проверка и да се извърши необходимия ремонт.

Благодаря!

Подлез в много лошо състояние

Здравейте,

Подлезът под моста на Сливница в близост до улица Хайдут Сидер/Крум Стоянов е в много лошо състояние - стълбите са счупени - металните елементи по тях стърчат и са опасни, осветлението вътре е лошо, подът и стените също не са в добро състояние. В допълнение, при последното си минаване, видях, че има счупени елементи отстрани по стените. Разбирам, че това е вандалска проява, но ако подлезът е в по-добро състояние и с камери или охрана, както беше в един период, може би ще възможно да се поддържа доброто му състояние.

Благодаря прадварително! 

Много лошо състояние на подлез

Много лошо състояние на подлеза на бул. "Цариградско шосе" № 47 срещу  "Полиграфическия комбинат". Голям брой счупени плочки  и огромна мърсотия.

Лошо състояние на подлез: Липсват осветителни тела и камерите

Стълби на подлез в лошо състояние на спирка на градския транспорт ПГ по текстил и моден дизайн

Подлезът на бул. "България" на спирка ПГ по текстил и моден дизайн и по-конкретно - стълбите, по които се влиза и излиза от подлеза са в много лошо състояние. Получили са се кухини под съответните плочи и те пропадат. Всичко това е видно от снимката, която прилагам.

Липса на осветление в подлез под бул. България и ул. Нишава.

Тротоар в лошо състояние заради лошо поставени бетонени капаци на шахти