Неработещо улично осветление

Публикувано в категория Други - Други

Сигнал №486/ 01.11.2014 11:24:15 Улично осветление / Неработещи единични лампи от уличното осветление неработещо улично осветление

Сигнал №486/ 01.11.2014 11:24:15

Улично осветление / Неработещи единични лампи от уличното осветление

Неработещо улично осветление и дървета/ клони, които пречат на уличното осветление

1. В жк "Свобода" пред бл. 1, между вход А и Б една лампа от уличното осветление не работи, а между бл. 1 Вход А-блок 37 и блок 1 между вх. В и Г - през ден свети уличното осветлиние, това е на трите стълба пред блок 1 до блок 37 има и стърчащи проводници от стълбовете.

2.Уважаеми г-н кмет, Моля за оформяне на короните на дърветата в ж.к. Свобода, бл.1, пред вх.А, Б до бл.37.С цел подобряване видимостта в тъмната част на денонощието, тъй като при разлистване на дърветата те "задушават" наличното УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ,т. е. обезсмислят съществуващото улично осветление и напразно се плаща за същото. Има ЛИПА и джанки/саморасли дървета/, на които периодично се чупят клони и падат върху преминаващите. Няма ли инспекторат или някой, който да отговаря за тези неща и периодично да се прави оглед и подкастряне на короните на дърветата, а не след като стане някоя злополука тогава да се вайкаме!
>
След като пострадат хора, в последствие да се чудим, кой не си е свършил работата и кой е виновен

Необходимо ли е да се вика телевизия за всеки преблем за да бъде решен?
> Надявам се да бъдат взети мерки от Ваша страна за
разрешаването на проблема.
> С уважение

неработещо улично осветление и осветление на пешеходна пътека

От преди Коледа не работи уличното осветление на бул. Арсеналски от №31 до №91.Не е осветена и пешеходната пътека при мис Каприз-басеин Спартак / най-вероятно са на една линия/, което е НЕПОСРЕДСТВЕНА ОПАСНОСТ за П Т П.

 

неработещо улично осветление

Неработещо улично осветление на ул.Криволак в отсечката между пл.Журналист и ул.Янко Софийски Войвода

Неработещо улично осветление

По цялата улица не работи уличното осветление.

Неработещо улично осветление

В ж.к. Зона Б-18, между улиците "Пиротска" и "Цар Симеон" уличното осветление не работи.

Неработещо улично осветление.

не работи уличното осветление на ул."Кадин връх" №4.

Неработещо улично осветление.

Неработеща улична лампа в кв.Бенковски на ул."Успех"№26.

Неработещо улично осветление.

Неработещо улично осветление на кръстовището на булевард „Aкадемик Иван Евстратиев Гешов“ и ул."Св. Георги Софийски".

Неработещо улично осветление

На ул."Ворино", между номера 49 и 59 уличното осветление не работи.