Счупен знак

Счупен знак 

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Липсващи или повредени пътни знаци

Счупен знак!

На бул. "Цариградско шосе" 56А, в локалното платно днес беше бутнат пътен знак- "Път с предимство" и "Задължително движение направо и надясно".

Моля знакът да бъде възстановен.

Счупен знак

Счупен знак 

Счупен знак.

Счупен знак за "Служебен абонамент" на ул."Христо Стамболски" преди големия паркинг.

Счупен знак

Счупен знак

В ж.к. Младост 3 , срещу вх.3 на бл.325, на ул. "Атанас Москов", има знак за пешеходна пътека. Тръбата на знака е прерязана и знакът е опасно наклонен към велоалеята. Подпрян е с камък.

Моля за спешно възстановяване на пътния знак!

Счупен знак

Счупен знак

Знакът за път с предимство на кръстовището на ул. Жечо Гюмюшев е счупен на кръстовището с улица ген. Радко Димитриев.

Счупен знак

Счупен знак

счупен знак

здравейте , явно след катастрофа някой беше прекършил знака който е на кръстовището на ул. Майор Томпсън и бул. Черни връх . От няколко дена знака стои захвърлен в тревната площ точно до подлеза на метрото 

Счупен знак

На ул. Поп Грую в ж.к. Левски В знака указващ пешеходната пътека между бл. 9 и бл. 7 е счупен. Знакът е повален към земята и препречва деижението по тротоара.