Счупена лампа и опасно наведен стълб за осветление.

По информация на съседи някакъв камион е блъснал стълба пред вход Е на блок 2 в ж.к. Стрелбище и е откъснал лампата от него. В момента тя виси само на кабелите си и има опасност да падне на нечия глава.

Публикувано в категория Други - Други

Счупена лампа и опасно наведен стълб за осветление.

По информация на съседи някакъв камион е блъснал стълба пред вход Е на блок 2 в ж.к. Стрелбище и е откъснал лампата от него. В момента тя виси само на кабелите си и има опасност да падне на нечия глава.

Заплашително наведен стълб на уличното осветление.

На бул. "Рожен", при надлеза "Ндежда", велоалеята при моста, на триъгълника, първият стълб на булеварда, в посока от Центъра към Илиенци е силно наклонен, в следствие на катастрофа, осветителното тяло липсва и стълбът заплашва да падне на булеварда и предизвика катастрофа. Моля стълбът да бъде заменен с нов, тъй като осветеността е от голямо значение за транспорта в района.

Опасно висяща счупена единична лампа на уличното осветление

Счупената лампа се намира срещу рампата за зареждане на магазин Фантастико на адрес бул.Витоша 192.

Виси на един кабел и при силен вятър може да падне върху оживен тротоар.

Счупена лампа, виси и е опасно

Освен, че част от лампите в подлеза не работят, една от тях виси на своите кабели и може да падне върху някой минувач.

Опасно счупена лампа в парк Млаодст 2

В парк "100 години София" една от лампите по главната алея е с откачена горна част "висяща" на кабелите на самта лампа. При скъсването им има опасност от падане на стъклената част върху някои (в прака обикнвоенно играят деца). След като падне скъсания кабел фаза може да "замаси" към стълба и да се стигне до трагичен инцидент.

Лампата е в това състояние от минимум месец!

липсващ стълб за осветление, и изгоряла лампа на съседен стълб

Преди няколко месеца на улица Людмил Стоянов, в жк Яворов на около 20-30 метра , преди връзката с локалното плано на бул Цариградско шосе(моля,вижте картата) имаше паднал стълб, който беше премахнат. И към момента стълбът не е възстановен с нов стълб за улично осветление. А малко по-надолу  , преди кръстовището на улица Л. Стоянов с алея Йосиф Фрай пък е изгоряла лампата на друг стълб. Моля липсващия стълб да бъде възстановен, а изгорялата лампа, на по-долния стълб-сменена. Напомням,че уличното осветление освен удобство за гражданите, е фактор и за сигуроността.

Счупена лампа на уличното осветление

Лампата е първата от редицата по ул. Царевец при кръстовището с ул. Бели Дунав. Близо до бл. 302

Счупена лампа на уличното осветление

Прикачам снимка към сигнала, за да видите състоянието на една от чисто новите улични лампи монтирани буквално преди няколко месеца на улица Хемус в близост до кръстовището с улица Коста Лулчев.Недоумявам как е била счупена, но изглежда сякаш е взривена.

Моля, да бъде монтирано ново осветително тяло.

Счупена лампа на уличното осветление

Лампата е точно до моста на надлез Надежда над ул. ген. Жостов. Моля да се ремонтира в кратки срокове

Счупена лампа на уличното осветление