Изоствена кола без регистрационни номера в тревни площи

Колата е бял Опел Астра 

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоствена кола без регистрационни номера в тревни площи

Колата е бял Опел Астра 

Изоствена кола без номера от поне 2 год

Има изоставена кола(BMW 5-та серия,комби, цвят червен) без номера от поне 2 години. Поради и без това недостатъчните парко места в района, такива коли(които не са малко) затрудняват паркирането още повече. Прилагам снимки. Моля вземете нужните законови мерки.

Изоставена Кола без регистрационни номера

Здравейте, 

 

 въпросната кола не е премствана от окло 3 години и е без регистрационни номера. 

Паркирана кола без регистрационни номера

В Младост 4 пред блок 448, вх 3 е паркирана кола BMW комби без регистрационни номера и заема тъй или иначе оскъдните на брой паркоместа.

Изоставена кола без регистрационни номера

От близо 10 години има изоставена кола без регистрационни номера на улица „Шарл Шампо“. Колата гние там и в близост до нея се събират всякакви животни. Изглежда, че дори собствениците на терена, който играе ролята на тротоарна площ, нямат представа чия е или просто не им се занимава да я махнат. Напротив по думите на един от тях, тя е там в ролята си на инструмент за изнудване на общината да отчужди терена на посочена от него цена! И от цялата история страдат хората живущи в квартала.

Изоставена кола, без регистрационни номера с изтекли преглед и ГО

изоставена кола без регистрационни номера превърната в кош за боклук

изоставена кола без регистрационни номера превърната в кош за боклук

Изоставена кола, без регистрационни номера с изтекли преглед и ГО

Изоставена кола на тревни площи.Паркирали автомобили на тревни площи.

Изоставена кола на тревни площи.Паркирали автомобили на тревни площи.Колата е изоставена на пресечка на Улица Георги Измирлиев.Паркирали автомобили пред бл.10Е в тревните площи

Изоставен в зелени площи автомобил Москвич без регистрационни номера

Здравейте,

Бих искал да информирам за изоставен в зелени площи автомобил Москвич без регистрационни номера, който стои зад Бл. 475 повече от 5 години (спавка - Google Street View - Март, 2012).

Моля за неговото репатриране.

Благодаря.