безсилие на общината да се справи с постоянно паркиращите неправилно таксита пред мола

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

безсилие на общината да се справи с постоянно паркиращите неправилно таксита пред мола

пълно безсилие на общината да се справи с неправилно паркираните автомобили в дясна лента на булеварда

невъзможност на общината да се справи с паркираните таксита в дясна лента пред мол сердика

Постоянно паркиращи на тротоара пред мола

Моля да се поставят колчета, за да не могат да се качват автомобили на тротоара. Очевидно ежедневното подаване на сигнали не върши работа. Заведението в мола работи до 2:00, а когато подам сигнал в по късен час (след 22), дежурните ми обясняват че "колегите ще се заемат на сутринта". 

Ежедневно паркират автомобили и таксита пред входа на мола, които блокират движението и предизвикват големи задръствания.

24/7 паркирали таксита в дясна лента до мола блокирайки я напълно

таксита паркират постоянно в дясна лента пред сердика

на 30 метра от Общината- Блокирано пътно платно от неправилно паркирани - постоянно !

на 30 метра от Общината- Блокирано пътно платно от неправилно паркирани - постоянно

Десетки автомобили на новият тротоар пред мола

Здравейте,


Десетки паркирали автомобили на новите тротоарни площи пред мола. Изключително опасно маневриране от страна на шофьорите межу пешеходците, за които не остава място да ходят, майки с колички заобикалят по асфалта, за да минат. 

Моля Ви, като нормален човек, сложете четири колчета на на борда на тротоарите и преустановете това безобразие.

Опитах се да се свържа с мола от където може би да съдействат също, но от там отговор не получавам.

Благодаря предварително за вниманието Ви.

постоянно неправилно паркирани таксита вечер след 20 часа на спирката на орлов мост както и преди нея в резултат на което дясна лента е напълно задръстана