Други съоръжения

Навес, без предвидено снегозадържане, над натоварен с пешеходци тротоар в центъра на града. Гаражи, два входа на жилищни сгради, паркомясто за хора с трайни увреждания и магазин в непосредствена близост. При снеговалеж редовно падат големи, заледени буци.

Публикувано в категория Други - Други

Други съоръжения

Тази табела за временна спирка не е премахната, вече месец, след като си е свършила работата.

Други съоръжения

Има остри ръбове, които представляват опасност за децата. Също така на едната улична лапма на самата площадка има "дупка" и непрекъснато попадат детски ръчички вътре.

Други съоръжения

Незаконно поставен лост в близост до детска площадка, нараняване на дърветата. Моля да се отстрани.

Други съоръжения

Изключително ярко табло на ресторант Самер на входа на Южен парк. 

Други съоръжения

Счупени и нелицеприятни съоръжения от миналия век,преврънати в кош за боклук и развъдник на вредители.

Други съоръжения

Неизползваема кабина на Булфон без апарат в нея. Моля да се демонтира.

Други съоръжения

Табелка в парка Гео Милев, означаваща забранени и разрешени алеи за разходки с кучета е премахнатa след многократни опити за нейното сваляне. Сега е боядисана в сиво. 

Други съоръжения

Липсва спирконавес, а там чакат изключително много хора всекидневно.

Други съоръжения

Няма осигурен достъп за колички до асансьора.

Други съоръжения

Отворени капаци на Лафка, които препречват две трети от тротоара.