Редовно паркиран автомобил с униформени - в нарушение

Не знам какво функция изпълнява този автомобил Деу CB0396BK, с униформени вътре, Но редовно е паркиран в нарушения.

Надявам се, че взима мерки спрямо постоянните редовни нарушители, които прешат на движението.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно извън синя/зелена зона.

Редовно паркиран автомобил с униформени - в нарушение

Не знам какво функция изпълнява този автомобил Деу CB0396BK, с униформени вътре, Но редовно е паркиран в нарушения.

Надявам се, че взима мерки спрямо постоянните редовни нарушители, които прешат на движението.

Автомобил, паркиран в нарушение

Лек автомобил Нисан Алмера с рег.номер СВ9391МА, черен на цвят, е паркиран НА кръстовището на ул.Казбек и ул.Росопски извор и възпрепятства нормалното преминаване на пешеходци и майки с детски колички. Нарушение на ЗДП.

Редовно паркиран на тротоара автомобил

Редовно паркиран на тротоара автомобил с ДКН: СВ2780КК.

Минимално отстояние от блока, нараняване на тротоарните плочки, невъзможност за преминаване.

Адресът е гр.София, община Красно село, ж.к.Лагера ул.Плиска бл.13.

Снимките са от дати 06.04.2018г и 09.04.2018г

Ежедневно паркиран автомобил в нарушение

Син VW Golf с номер СО0438АХ редовно или ежедневно паркира в пешеходна зона до изхода на пешеходния подлез на бул. България и бул. Ив. Гешов, от страната на стадион Раковски.

Това се случва пред очите на пътния полицай, който би трябвало да следи за нарушения от малката си бяла кабинка на бул. Ив. Гешов.

Още един паркиран в нарушение автомобил

Рег. No У 0257 АС - марка "Мерцедес".

Товарен автомобил паркиран в нарушение

 

На посоченото място почти на самото кръстовище в нарушение (в насрещното платно без отстояние 5 м до кръстовище и преди пешеходна пътека) е паркиран товарен автомобил. Автомобилът е на мястото от преди началото на 2017г., т.е. повече от месец никой от компетентните органи не си е направил труда да съблюдава за спазваното на законодателството при такова очевадно и продължаващо нарушение.

 

Освен, че е паркиран неправилно и създава реален риск за пресичащите пешеходци (много от тях деца от близкото училище) като ограничава видимостта към пешеходната пътека, автомобилът се използва и като склад.

 

Автомобил системно паркиран в нарушение

Служебният автомобил (тип баничарка) на ресторант Тохун всеки ден бива паркиран в петметровата зона забранена за спиране и паркиране в кръстовището на ул. Милин камък и ул. Добри Войников. Това се случва вече месеци наред. Случва се въпреки уверенията на Центъра за градска мобилност че този "тарикатлък" ще бъде преборен. Явно системата не работи и тарикатите печелят срещу поредната институция, която е в ролята на балък.

Редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара

За пореден път подавам сигнал със снимки за редовно паркиран автомобил BMW CA4828XA на тротоара. Каква е причината да не се взимат никакви мерки и наглостта на нарушителя и наглостта на невършещите работа органи на реда - полиция и община - да продължава?????

Товарен автомобил паркиран в нарушение използван като склад

 

На посоченото място почти на самото кръстовище в нарушение (без отстояние 5 м до кръстовище и преди пешеходна пътека) е паркиран товарен автомобил. Автомобилът е на мястото от преди началото на 2017г., т.е. повече от месец никой от компетентните органи не си е направил труда да съблюдава за спазваното на законодателството при такова очевадно и продължаващо нарушение.

 

Освен, че е паркиран неправилно и създава реален риск за пресичащите пешеходци (много от тях деца от близкото училище) като ограничава видимостта към пешеходната пътека, автомобилът се използва и като склад.

 

Паркиран автомобил на тротоара и на пътното платно, риск и нарушение

Едновременно, с паркирането си, автомобила създава неудобство, въпрепятства трафика по (така и така тежкия) обходен маршрут, създава риск (заради ограничение на видимост към кръстовището и обратно) и блокира едното платно (от общо 2).

Автомобила е там от около седмица.

Ще помоля да препратите въпроса към когото е нужно и те съответно да изпратят отговор, защо цяла една седмица, никой не вижда този бус? Нямало е оплаквания ли или просто по някаква (неясна за мен) причина автомобила е абсолютно законно да е там?

Благодаря предварително.